İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Alta Eğitim

Eğitim  

Alta Eğitim hakkında:

Eğitim sektöründe 11. yılını kutlayan Alta Eğitim AŞ, bir grup şirketidir.

"Hayalci değiliz, biz gerçekten iş hayatında her günün keyifli olabileceğine, mutlu ve başarılı bir ortam sağlanırsa, çalışmaktan her zaman zevk alınabileceğine inanıyoruz. Şimdiye kadar bunu rahatlıkla başardık. Mevki, yaş, eğitim, tecrübe ve kıdem farkı gözetmeksizin herkesin; sevgi ve saygı dolu bir ofis içerisinde çalışması gerektiğini düşünüyoruz. İş yerinin zorunlulukla değil, mutlulukla gelinecek bir yer olması gerektiğini biliyoruz. Ast üst farkı gözetmeden hepimiz birbirimize karşı sevecen ve saygılıyız, yani iyi arkadaşlarız. Alta AŞ ailesi olarak öncelikle zaman içerisinde arkadaşımız olmasını dilediğimiz müşterilerimizin lisan ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Devamında, hayatlarına yeni bir yön verecek büyük lisan gelişimleri için; sürekli, etkin ve kalıcı çalışmalar yapıyoruz. Beklentiler ve standartlar üzerindeki ürünlerimizi, en yüksek kalite ile sunuyoruz. Konumuzda en iyi olduğumuzu biliyoruz ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Hızla çoğalan başarı hikayelerimizi bundan böyle birlikte yazmak isterseniz, lütfen öncelikle, şimdiye kadar olanları internet sitemizde inceleyin.
Biz, Alta’da müşterilerimizi, işimizi, ofisimizi ve birbirimizi çok severek çalışıyoruz. Pazartesi sendromu yaşatmayan, acil bir durum olmadıkça fazla mesai yapılmayan, kişisel haklarımıza ve sosyal yaşamımıza saygı duyan bir şirketimiz var. Bu şirketi oluşturan bizler, her konuda eşit, etkin fikir ve söz hakkı ile, yaratıcı fikriler üretmemiz için destekleniyor ve bu fikirlerin uygulanmasında aktif rol alıyoruz. Arkadaşlarımızı mutlu etmek ve onları çok iyi iş insanları olarak yetiştirmek gibi bir misyonumuz var.
İş hayatında mutlu olmak ve çalışmaktan zevk almak isteyen, arkadaş canlısı, yaratıcı, başarı odaklı ve yüksek motivasyonlu yeni iş arkadaşlarımız ile kendimizi sürekli geliştirmeye her zaman çok hevesliyiz. Mutlu çalışma hayatımıza sizin katkınızla devam etmeyi umuyoruz"

Alta Eğitim İş İlanları

Alta Eğitim firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!