Aslanlar İnşaat

İnşaat  

Aslanlar İnşaat hakkında:

Aslanlar İnşaat, kurulduğu 1987 yılından itibaren son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, taahhüt sektörü içerisinde özellikle altyapı projelerinde uzmanlaşmıştır. Faaliyet alanı içinde, yollar, otoyollar, büyük ölçekli altyapı projeleri, köprüler ve köprülü kavşaklar, demiryolu ve hafif raylı taşıma sistemleri, barajlar, göletler, su yapıları ve aç-kapa tünel inşaatları gibi projeler yer almaktadır.Ayrıca madencilik ve prefabrik altyapı elemanları üretimi sektörlerinde de faaliyet göstermektedir.

Aslanlar İnşaat’ı sektöründeki diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerinden biri, Türkiye’nin altyapı alanında uzmanlaşmış önde gelen müteahhitlik firmaları arasında yer alarak taahhüt edilen projeleri kaliteden ödün vermeden ve zamanında, çevre ve iş güvenliği kuralları dahilinde işveren İdareler ile uyum içinde eksiksiz olarak tamamlamasıdır. Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde, 2004 yılında alınan ISO 9001:2000 , ISO 14001 VE OHSAS 18001 belgeleri ile de Aslanlar İnşaatın kalitesi tescillenmiş olup, firmamızın bir adım önde olması sağlanmıştır.

Aslanlar İnşaat’ın hedefi Türkiye’nin en büyük inşaat firmaları arasına girmektir.Son üç yıl içinde, toplam bedeli 100 Milyon ABD Dolarını geçen onlarca projeyi başarıyla tamamlamış olan firmamız, konusunda uzmanlaşmış 300’ü aşkın personeli ve güçlü makine parkıyla yoluna devam etmektedir.

2008 yılında ise faaliyet gösterilen alanlarda, uluslararası finansmanı mümkün projeler üzerinde çalışılması ve yerli ve yabancı gruplarla iş geliştirme ve iş ortaklıkların kurulması hedeflenmektedir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Aslanlar İnşaat İş İlanları

Aslanlar İnşaat firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!