Atesan Otomotiv Yedek Parça

Kariyer & Eleman İş İlanları
Atesan Otomotiv Yedek Parça
Atesan Otomotiv Yedek Parça www.atesan.com.tr
Firmayı Şikayet Et
Atesan Otomotiv Yedek Parça İş İlanı Ara

Atesan Otomotiv Yedek Parça İş İlanları

Atesan Otomotiv Yedek Parça firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Atesan Otomotiv Yedek Parça Hakkında

ATESAN Otomotiv 2007 yılında kurulmuştur. İzmirde başarı ile faaliyet gösteren şirketimiz, kalite ve hizmet anlayışıyla her zaman gurur duymaktadır.

Çalıştığı firmalarla müşteri memnuniyetini her zaman ilkelerinin başında tutmuştur. Yüksek kalitede uygun fiyatla zamanında teslimat yapmayı kendine ilke edinerek yola çıkmıştır .Kendini sektörde diğer firmalardan farklı ve kaliteli olduğunu göstermektedir.

 

Dürüst bir imaj ile kaliteli, ekonomik, sağlam iş üretmeyi hedefliyoruz. Fason işleme konusunda sektörde lier ve söz sahibi olabilmeyi, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en iyi şekilde karşılayabilmeyi amaçlıyoruz. Şirketimiz ekip çalışmasına inandığı için çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmaya özen gösteriyoruz. Şirketimiz ve çalışanlarımızın gelişimi için sürekli eğitimi hedef alıyoruz. Kalite yönetimi sistemi şartlarına uyarak kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirme ve hiçbir koşulda kalitemizden ödün vermeme temel prensibimizdir. Araştırmacı ve yenilikçi bir ruh ile çalışarak büyümeyi ve bu sayede sektördeki yerimizi daha ileri taşımayı şirket politikası olarak belirlemiştir.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 48 Mavi Yaka 23 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Atesan Otomotiv Yedek Parça İş Başvurusu

Atesan Otomotiv Yedek Parça, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Atesan Otomotiv Yedek Parça firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Atesan Otomotiv Yedek Parça ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Atesan Otomotiv Yedek Parça iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Atesan Otomotiv Yedek Parça iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim