Bardahl Türkiye

Kimya  

www.ventuma.com.tr/

Bardahl Türkiye hakkında:

ABD'de Bardahl Üretim Şirketi'ni kurdu. Bir yağın yağlama etkisinin sınırlarını önemli ölçüde artıran benzersiz bir keşif yaptı. Motor yağlarının moleküler yapısını, bir yağ katkı maddesi ile değiştirilebileceği, böylece motorun hareketli parçalarına daha iyi yapışabileceği sonucuna varmıştır.

Bu Bardahl katkılarının başlangıcıdır. Bardahl yağları, katkı maddeleri ve yakıt katkı maddeleri hala benzersiz "Polar Attraction Formülüne" sahiptir. Bu formül metal yüzeylere yapışmayı sağlar. Sonuç olarak, bir motor daha az aşınma, sürtünme ve bakım ile daha verimli çalışabilir. Yağlama filmi ayrıca daha yüksek sıcaklıklara ve basınçlara tolerans göstermesi için de etkinleştirilmiştir.

Bardahl'ın bu ilkeye dayanarak geliştirdiği ürünler, rekabetçi spor dallarının çoğunda dünya çapında bir başarı haline geldi. Bu şekilde Bardahl, Bardahl kullanıcılarının en iyi yağlayıcılar satın aldıklarına güvenmelerini sağlıyor.

Bardahl, motorlu taşıtlar ve endüstri sektöründe yağ ve yakıt katkı maddelerinin, yağlama maddelerinin ve bakım ürünlerinin geliştirilmesinde 75 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Bardahl şu anda dünya genelinde 100'den fazla ülkede satışa sunuluyor.

Şirketin kuruluş tarihinden itibaren amacı en kaliteli yağlayıcılar geliştirmek. Bu amaç sayesinde benzin, gaz, dizel ve propanla çalışan araçlar ve makineler için birçok yağ ve yakıt katkı maddesi üretildi.

Kapsamlı laboratuvar araştırmalarına ek olarak, Bardahl ürünlerini rekabetçi spor yarışlarında, en zor koşullar burada oluştuğundan, test etmenin en etkin yöntem olduğunu düşünmektedir.

Bardahl Türkiye İş İlanları