BATTAL DIŞ TİCARET

Dış Ticaret  

www.battal.eu

BATTAL DIŞ TİCARET hakkında:

Battal Group ve grup şirketler, global iş dünyasında 50 yılı aşkın süredir güçlü bir iş gücü ve miras ile müşterilerine entegre çözümler sunmaktadır. Battal Şirketler Grubu 1954 yılında Orhan Battal tarafından kendi adıyla kurulmuştur. Tüccar olarak faaliyete başlayan Battal ailesi, kısa sürede denizcilik işin’ de hızlı bir büyüme kaydetti ve 70'li yıllarda Türk boğazlarında ve önemli Türk limanlarında gemi acentesi olarak faaliyetini geliştirdi.

Bu istikrarlı, sürekli büyüme, uluslararası ticaret ve tedarik zinciri yönetimine alanlarında küresel bir işletmeye açılmamıza neden oldu. Bu uzun tarih boyunca Battal Group, başta dış ticaret, denizcilik ve lojistik olmak üzere, mal alımı, satımı, ithalatı ve ihracatı, ürün imalatı ve satışı, hizmet sağlama, Türkiye, Avrupa ve ötesinde projeleri planlama ve koordine etme dahil olmak üzere dünya çapında geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir. Bugün, merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan küresel pazarlama ofisimiz ve kıtaların buluştuğu İstanbul, Türkiye'de bulunan operasyon merkezimiz, Doğu ile Batı arasında köprü olmamızı sağlıyor.

Battal Group' un finansal gücü, küresel erişimi ve güçlü itibarı, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve yerel, bölgesel ve küresel pazarların değişen taleplerine yanıt vererek, müşterilerimizle adım adım büyümemizi sağlar. Bizi farklı kılan, küresel ticaret, denizcilik, lojistik, iş geliştirme, yatırım, finans ve risk yönetimi alanlarında deneyimli, mükemmel müşteri hizmetini taahhüt eden, güvenilirlik, verimlilik ve sonuç odaklı yaklaşımla güvenilir ortaklıklar kuran profesyonel ekibimizdir.

Faaliyet alanları;

Dış Ticaret – Denizcilik – Lojistik

--------------------------------------------------------------------------------

Battal Group and its member of companies provides integrated solutions to its customers with a strong workforce and heritage spanning more than 50 years in the global business world. The Battal Group of companies was established in 1954 by Mr. Orhan Battal under his own name. Having started its activity as merchants, The Battal family was soon enrolled in the maritime business and developed its activity during the 70s in Turkish straits and major Turkish ports as a ship agent.

This steady, continuous growth has led us to expand into a global business with an emphasis on international trade and supply chain management. During this long history Battal Group is engaged in a wide range of businesses globally, mainly trading, maritime and logistics including buying, selling, importing and exporting goods, manufacturing and selling products, providing services, planning and coordinating projects in Turkey, Europe and beyond. Today, Our global marketing office based in Rotterdam, The Netherlands and our operational headquarters based in Istanbul, Turkey where the continents meet, enabling us to be bridge between the East and the West.

Battal Group's financial strength, global reach, and strong reputation enable us to expand in step with our customers, responding to their needs and the changing demands of local, regional and global markets. What differentiates us is our team of professionals experienced in the field of global trade, maritime, logistics, business development, investment, finance and risk management who are commited to excellent customer service, building trusted partnerships through reliability, efficiency and results oriented approach.

Business Areas;

Trading – Maritime - Logistics

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 8 Beyaz Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-18:00
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Yemekhane
  •  Yol Yardımı

BATTAL DIŞ TİCARET İş İlanları

BATTAL DIŞ TİCARET firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!