Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Belga Sağlık ve Zirai Ürünleri

İlaç  

www.belga.com.tr

Belga Sağlık ve Zirai Ürünleri hakkında:

Globalleşen dünyamızda, Çevre ve Halk Sağlığı’nı tehdit eden zararlıların, sınır tanımadan yayılma eğilimi göstermesi, bu konuda ciddiyetin boyutlarını görmemiz açısından önemlidir.

Çevremiz, varlığını sürdüren ve yaşam mücadelesi veren canlılar ile çevrilidir. Zararlı olan canlılar, üreme hızı ile karşılaştırıldığında, bu canlılar ile mücadele konusunun ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır.

Mücadele etmemiz gereken canlılar, gözle görülür yapıda oldukları gibi, gözle görülemeyecek kadar küçük yapılarda da olabilmektedir.

Çevre ve Halk Sağlığı’nı tehdit eden zararlıların kontrolünde temel hedef, uygulanan çeşitli yöntemlerle bu zararlıları yok etmek veya hayat döngülerini kırarak çoğalmalarını engellemek şeklinde olmalıdır. Uzman kişilerin kontrol ve denetiminde yapılacak olan bu uygulamaların yanında, öneriler doğrultusunda idari tedbirlerin alınması da sağlanarak zararlıların Halk Sağlığı’nı tehdit etme riskleri azaltılmalıdır.

Dünyada, Çevre ve Halk Sağlığını tehdit eden zararlılarla uzun yıllardır periyodik mücadeleler yapılmaktadır. İnsan ve toplum sağlığı açısından bakıldığında konusunda uzman, ciddi, insana yatırım yapan, kaynakları en verimli ve çağdaş kullanabilen, akılcı, sorunlara var olma mantığı ile değil, çözme mantığı ile yaklaşan şirketler önem kazanmaktadır.

Belga Sağlık, Çevre ve Halk Sağlığı alanında, profesyonel hizmet veren, kaliteli teknik eleman ve alt yapı oluşturan deneyimli bir şirket olarak toplum sağlığına hizmet vermektedir.

Üstlendiğimiz misyon ve şirket vizyonumuza göre, yüklenmiş olduğumuz görevin sorumlulukları ile beraber, sektöründe lider olma hedefini güden şirketimiz, yapacağı atılımlar ile İnsan ve Toplum Sağlığına getirmiş olduğu hizmet anlayışının takdir edilmesini, en büyük kazanç olarak görecektir.

Belga Sağlık ve Zirai Ürünleri İş İlanları

Belga Sağlık ve Zirai Ürünleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!