Beta Kimya

Kimya  

www.apeltutkal.com

Beta Kimya hakkında:

Beta Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. / www.betachemical.com Üretimine P.V.Ac tutkalları ile başlayan şirketimiz, 1987 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

1996 yılında Aydın Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulan fabrikamızın faaliyete geçmesiyle ürün çesidini 22'ye çıkarmıştır. 2007 yılında İstanbul Tuzla’da ileri teknoloji ile kurduğumuz yeni fabrikamızla beraber her geçen gün yatırımlarımız artmakta ve hep daha iyiye ve daha güzele doğru ilerlemekteyiz. Yüksek kaliteli ham maddelerle üretilen tutkal ve yapıştırıcılarımız, Kalite Kontrol laboratuarımızda yapılan test sonuçlarına göre, garantimiz altında piyasaya sunulmakta ve kullanılmaktadır. Yıllardır değişmeyen, standart kaliteli ürünlerimiz, APEL ve MİTREAPEL markalarımızı doğurmuş ve Beta Kimya A.Ş.’nın özellikle Mobilya ve Ahşap Sanayinde piyasada saygın bir konuma ulaşmasını sağlamıştır. Toplam Kalite Bilinci ile üretilen ürünlerimiz piyasada, küçük hesaplar peşinde koşmayan, fiyat odaklı olmayan ve Kalite’yi arayan bilinçli ve sadık müşterilerimizin de desteği ile her geçen gün Türkiye ve Yurtdışı Pazarlarda giderek yayılmaktadır. Ürün çeşitliliğimizin de artmasıyla birlikte iç ve dış pazara yönelik çalışmalarımız hızlanarak devam etmektedir. Beta Kimya A.Ş. olarak sadece Yurtiçi Pazarda değil komşu ülkelerimiz başta olmak üzere, Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Asya Pasifik ülkelerinde de hızla yayılmaktadır. Dünya pazarında sağlam bir yer edinebilmek amacıyla, AR-GE ve sektörel yatırımlarımız da sürecektir Her gün artan rekabet koşullarına ve Ekonomide yaşanan olumsuzluklara rağmen, attığımız sağlam ve dikkatli adımlar, ve kalitemiz sayesinde her geçen gün piyasadaki hakimiyetimiz artmaktadır.
Ürün Portföyümüzde Yer alan Yapıştırıcılar : PVAc. BAZLI TUTKALLAR: - Mobilya ve Ahşap Tutkalları - Parke Tutkalları - Kağıt ve Ambalaj Tutkalları - Tekstil Sanayine Yönelik Apre Tutkalları - Plastik Boya Üretim Tutkalları CYANOACRYLATE BAZLI YAPIŞTIRICILAR: - Tek Komponentli Yapıştırıcılar - İki Komponentli Hızlı Yapıştırıcılar / MDF Profil Yapıştırıcıları POLİÜRETAN BAZLI YAPIŞTIRICILAR - Tek komponentli Deniz / Marin Tutkalı - 2 komponentli Parke Tutkalı HOTMELTLER / EVA BAZLI YAPIŞTIRICILAR: - PVC kenar bandı yapıştırıcıları YAPI SANAYİ YAPIŞTIRCI ÜRÜNLERİ: - Silikon Sealantlar / Şeffaf ve Beyaz - Poliüretan Montaj Köpükleri - Poliüretan Sıvı Çivi / Montaj Kiti İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ:
İK Bölümü, Şirketimizin misyon, vizyon, hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü tedarikini gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak amacıyla başarıyı temel alan çağdaş ve modern İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütmektedir. Firmamız; personeline sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlayarak, kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş çalışanlarla ulaşılacağına inanmaktadır. Hızla gelişen Kimya sektöründe bu yolla farklılığını ortaya koyan Firmamız, Kaliteyi yaşam biçimi haline getirmiş,Toplam Kalite Bilincine sahip nitelikli kişilerce "öncelikle tercih edilen olma” konumunu giderek pekiştirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Beta Kimya İş İlanları

Beta Kimya firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!