Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.beymen.com.tr/

IK'nın Yıldızı

Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. hakkında:

BEYMEN

1960'li yillarin sonunda Italyan modaevi Silvano Corsini ile yapilan isbirligiyle ilk tohumlari atilan Beymen'in, kendi etiketiyle ürünlerinin sunuldugu ilk magazasi 1971 yilinda Sisli'de açildi.

Büyük ilgi gören erkek koleksiyonunu takiben kadin koleksiyonu ve spor giyim anlayisina farkli boyut getiren Beymen Club koleksiyonu eklendi. Türkiye'de henüz tüketiciyi koruma yasasinin bulunmadigi, tüketici haklarindan söz edilmedigi 1987 yilinda Beymen, Kosulsuz Müsteri Mutlulugu kavramini Türk tüketicisiyle tanistirdi.

Müsterilerine her zaman kaliteli bir yasam tarzi sunmayi hedefleyen Beymen, bunun yalnizca ürün kalitesiyle baglantili olmadigi görüsünden hareketle faaliyetlerine yön veriyor ve müsterilerine farkli bir yasam felsefesi sunuyor.

Bugün Beymen; 10.570 metrekarelik alanda 26 magazada hizmet veriyor. Bilgi, birikim ve deneyimlerin birbirini etkilemesine, maliyetlerin optimum düzeyde tutulmasina, kaynaklarin paylasilmasina olanak saglayan teknolojik yapisi ve güçlü bir müsteri bilgi bankasiyla, "müsteri" ve "verimlilik" odakli bir yönetim anlayisi içinde çalismalarini sürdürüyor. Yaratici düsüncenin gücünü, üstün kaliteyle birlestirilerek sunuldugu Beymen imzali koleksiyonlarin yani sira, yüzlerce dünya markasi Beymen çatisi altinda tüm Türkiye'nin begenisine sunuluyor.

Beymen Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. İş İlanları