Brj Lubnatsi Danışmanlık

Danışmanlık  

www.brj.com.tr

Brj Lubnatsi Danışmanlık hakkında:

BRJ bugün dört ülkede aktif şekilde istihdam hizmetleri vermektedir. Suudi Arabistan, Suriye, Mısır ve Türkiye'de şubeler açmış olan BRJ pek yakında Fas ve Cezayir'de de şube açmayı planlamaktadır.
SUUDİ ARABİSTAN BRJ

İlk şubesini 2003 yılı Temmuz ayında Cidde'de açan BRJ, altı yıl içerisinde 26 şube açmış ve 150.000'den fazla kişiye istihdam hizmetleri sunmuştur.

MISIR BRJ

Mısır'daki ilk şube Kahire'de 2009 yılı başlarında açılmıştır. Kahire'nin Giza bölgesinde açılmış olan şube ile daha ilk yılında 5.000'in üzerinde kişiye istihdam hizmetleri sunan BRJ, 2010 yılı içerisinde bu rakamı 10.000'e yükseltmiştir. Vermekte olduğu mikrokredi desteğinin yanında KOBİ destek hizmetleri ve de krediler sunan BRJ 2011 yılında da Mısır'daki aktivitelerine devam etmektedir.

SURİYE BRJ

Şamdaki ilk şubesini 2010 yılında Şam şehrinde açan BRJ, öncelikli olarak mikrokredi sunarak işsizlere yardımcı olmaya başlamıştır. Açılışının ilk yılında binlerce kişiye istihdam desteği veren BRj, Suriye'de yeni şubeler açmayı planlamaktadır.

TÜRKİYE BRJ

2010'un Kasım ayında İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde ilk şubesini açan BRJ, öncelikli olarak işe yerleştirme hizmetleri sunmuştur. Verdiği hizmetlerle işveren ve de iş arayanların memnuniyetini kazanan BRJ, bu hizmetlerine girişimcilik hizmetlerini de eklemiş ve mikrokredi sunmaya da başlamıştır.

BRJ Türkiye şubesi ilk olarak 2011 yılının başında İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde açıldı.

Çalışmalarını kar amacı gütmeden devam ettiren BRJ, bulunduğu ülkelere yönelik hizmetlerinde yerel, kültürel farklılıkları göz önünde bulundurarak işsizlere yardımcı olur.

BRJ faaliyetleri hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak, BRJ ofislerini ziyaret etmek, uzman iş danışmanlarımızla görüşebilmek için herkes BRJ Sancaktepe'teki şubemmize davetlidir.


Brj Lubnatsi Danışmanlık İş İlanları

Brj Lubnatsi Danışmanlık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!