Brooks Brothers

Mağazacılık / Perakendecilik  

Brooks Brothers hakkında:

KENDİNE GÜVENENLERİN MARKASI
BROOKS BROTHERS

Amerika’ nın ilk hazır giyim markası olan ve 1818’ de kurulan Brooks Brothers, tarih boyunca Seersucker, Madras, ütü gerektirmeyen gömlek ve orijinal düğmeli polo yaka gibi ikonik ürünleri ile tanınıyor.
Her nesilden kadın ve erkeğin adresi Brooks Brothers’ın bugün Amerika ve Kanada’ da toplam 298, Uzakdoğu, Londra, Milano, Tokyo, Paris, Atina gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde 270 mağazası var. Erkek, Kadın yer aldığı Türkiye’ deki ilk mağazasını Kasım 2013’ te Zorlu AVM’ de açan Brooks Brothers, bu halkaya eklediği Akasya Avm,İstanbul Optimum Outlet , Ankara Panora, ve Akmerkez Edwards , Kalamış Edwards , Antalya Land Of Legends Edwards , www.edwards.com.tr’e ile Türkiye’ deki müşterileriyle buluşuyor.

FredAstaire, ClarkGable, AshtonKutcher gibi Hollywood’ un ünlü aktörlerinin yanı sıra Abraham Lincoln, Franklin D. Roosevelt, John F. Kennedy, Bill Clinton, Barack Obama gibi politikacıların da aralarında bulunduğu çok sayıda seçkin isim Brooks Brothers’ ı tercih eden isimler arasında yer alıyor.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Brooks Brothers İş İlanları