Çınar Halkla İlişkiler Tanıtım Reklamcılık

Halkla İlişkiler  

www.cinarajans.com.tr

Çınar Halkla İlişkiler Tanıtım Reklamcılık hakkında:

Hayatı reklam olanlar var ya, işte onlar bizleriz.

Ürünün içindeki sihrin peşinden koşan zamane çocuklarıyız.

Bakmayın çocuk dediğimize; dünyaya başka, insan hallerine başka başka açılardan bakabilen, hayat dolu, tutkulu, yaratıcı yeni nesil yetişkinleriz.

Baştan söyleyelim, işin mutfağında da çok becerikliyiz. Fikir ajansıyız. Burada büyük fikirler konuşur. Alışılagelmiş, sığ, sıradan, anlaşılmayan işlerle vakit kaybetmeyiz. Marka değerini artıran fikirlerin peşinden koşar, hedef odaklı reklam projeleri üretir, yeni bir dil oluşturur, tasarım yapar, markalarımızın iletişim ihtiyacını tek kanaldan çözeriz.

Ezber bozan başarı hikayeleri yaratıyorsak ne mutlu bize.

“Bir ajansın MOD*u hiç mi düşmez? demeyin. Çünkü, bizim düşmez; her an markalarımıza konsantreyiz. Bir ajans “hem samimi, hem kreatif, hem de profesyonel olabilir mi?”, cevap basit; biz öyleyiz! Çünkü markalarımızı, müşteri olarak değil, takım arkadaşlarımız olarak görürüz. Strateji, grafik tasarım, uygulama, müşteri ilişkileri, medya planlama-medya satınalma ve dijital medya çözümleri üretiriz. Yani “tam hizmet ajans” dedikleri var ya, işte o tam da biziz.

Ustanın* dediği gibi, biz, kendini değil, işini ciddiye alan, hazzı markasının başarısında yakalayan, yaratıcı fikirlerin sadece markaları değil, dünyayı da değiştirdiğine inanan bir ekibiz.

Uzun lafın kısası, biz reklamcıyız.

Firma Bilgileri

  • Çalışan Sayısı
    • 13 Beyaz Yaka
  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:30
    • Cumartesi: 09:00-13:00
    • Pazar Yok

Çınar Halkla İlişkiler Tanıtım Reklamcılık İş İlanları

Çınar Halkla İlişkiler Tanıtım Reklamcılık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!