Danışmanya Danışmanlık

Danışmanlık  

danismanya.com

Danışmanya Danışmanlık hakkında:

Danışmanya.com alanlarında profesyonel hizmet veren danışmanlar ile danışanları en kolay şekilde bir araya getiren global ölçekli “kişiye özel danışmanlık hizmeti” sağlayan ,Ankara merkezli bir danışmanlık platformudur.

Danışmanlık hizmeti almak isteyenler, danışmanya.com üzerinden, bilgi almak istedikleri konular hakkında, bulundukları yerden danışmanya.com uzmanlarıyla yazılı veya sesli olarak iletişime geçerek en hızlı ve doğru cevaplara ulaşabileceklerdir.

Her danışman, danışmanlık vermek istediği alanlarını ve hizmet bedelini kendi belirler, dolasıyla danışmanlar aslında kendi uzmanlık alanlarında danışmanya.com platformunu kullanarak hizmet vermektedir.

Danışmanya.com sizlere uzmanlar ile mesaj, online chat , telefon ve video konferans (çok yakında aktif olacaktır) seçenekleri ile hizmet almanıza olanak verir.

Danışmanya.com’daki uzmanlarımızın da verdikleri hizmetin kalitesi oldukça adil bir şekilde danışmanlık verdikleri kişiler tarafından belirlenip sisteme yansıtılmaktadır.

Danışmanya.com kurucuları olarak, bu global projeyinin ilk ayağını Türkiyemizde başlatmaktan ve danışmanlar ile danışanları bir araya getirerek ihtiyaç duyduğunuz çözümleri en hızlı ve güvenilir şekilde sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Sevgilerimiz ile

Danismanya.com kurucu ekibi.

Danışmanya Danışmanlık İş İlanları

Danışmanya Danışmanlık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!