Digalpa Kimya Sanayi

Kimya  

www.digalpa.com

Digalpa Kimya Sanayi hakkında:

HAKKIMIZDA

digALPA Kimya Sanayi A.Ş.; mermer, yapı, deniz sektörlerinde ve sanayinin tüm ihtiyaç duyulan alanlarında, 2003 yılından beri, epoksi sistemleri ağırlıklı ürünleriyle faaliyet göstermektedir.

digALPA; bu faaliyetlerini, İstanbul-Tuzla’daki fabrikasında, ARGE çalışmaları sonucu ürettiği hammadde, yarı mamul ve mamullerle gerçekleştirmektedir.

digALPA; bu sektörlerde, yaşanan teknik problemlerin giderilmesi ve verimliliğin artırılması hususlarında kaliteli ürünler ve hızlı çözümler sunan bir TÜRK firmasıdır.

Firmamız; hizmet verdiği sektörlerde, sürekli pratik ve uygulanabilir çözümler üretebildiği için, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur. Bu başarıyı kendimize özgü ‘ziyaret et, incele, geliştir, uygulamayı kontrol et ve uygulamanın devamlılığını sağla’ yöntemi ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız; çevreye ve canlılara duyarlı bir anlayışı esas alarak, Marka Tescil, CE ve ISO 9001:2008 Kalite belgeleriyle birlikte, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da ürünlerinin satış ve uygulamalarını yapmaktadır.

digALPA olarak;

d ü r ü s t,

i l k e l i,

g ü v e n i l i r,

A h l a k l ı,

L i d e r,

P l a n l ı,

A r a ş t ı r m a c ı

çalışma anlayışıyla, belirtilen alanlarda uzun yıllar üretmeye ve hizmet vermeye devam etme arzusundayız.

Digalpa Kimya Sanayi İş İlanları

Digalpa Kimya Sanayi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!