Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Dr. F. Frik İlaç

İlaç  

www.frik.com.tr

Dr. F. Frik İlaç hakkında:

Dr. F. Frik İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş’ nin temelleri Türkiye Cumhuriyeti’ nin ilk hekimlerinden olan Dr. Feridun Frik tarafından atılmıştır. Dr. Feridun Frik 1929 yılından başlayarak uzun yıllar Alman Bayer İlaç Fabrikası’ nın ilmi şubesinde direktör olarak görev yapmış ve 1947-1958 yılları arasında Bayer Firması’ nın beşeri, veteriner, ziraat ve dişçilik ilaçlarının Türkiye Temsilciliği’ ni üstlenmiştir.
Bugün tamamı Bayer’de bulunan Birleşik Alman İlaç Fabrikaları Dr. Feridun Frik’ in ortaklığı ile kurulmuştur. Dr. Feridun Frik 1958 yılından sonraki dönemlerde Smith Kline&French, Kali-Chemie ve Latema firmaları ile lisans anlaşmaları yapmıştır.
29 Kasım 1968’ de Dr. F. Frik İlaç Sanayi ve Ticareti Ltd. Şti kurulmuştur. Üretimini Türk İlaç Fabrikalarının açık kapasitelerine yaptıran Dr. F. Frik İlaç Sanayii ve Ticareti Ltd. Şti başarılı çalışmalarını devam ettirmiş ve 01 Temmuz 2004 tarihinde Dr. F. Frik İlaç San. ve Tic. A.Ş. kurulmuştur.
Dr. F. Feridun Frik’ in 1925 yılında yayınlamaya başladığı Türkiye’ nin ilk Tıp dergisi Dirim, o günden bu yana Türk doktorlarının ve Türk Tıbbı’ nın hizmetinde olmaya devam etmektedir.
Bugün, Dr. F. Frik İlaç San ve Tic. A.Ş. sürekli gelişen, büyüyen yapısı ve ürün portföyü ile başarı yolculuğunu sürdürmektedir.
Misyonumuz

Sağlık sektöründe "kalite" ve "güvenilirliği" çağrıştıran saygın bir marka olarak insan yaşamına değer katmaktır.
Vizyonumuz
Yenilikçi bir anlayış ve etkin bir bilgi, beceri, sistem ve teknoloji yönetimi ile sağlık sektöründe en hızlı gelişen ve büyüyen firmalar arasında olmaktır.
Değerlerimiz

Dr. F. Frik İlaç San. ve Tic. A.Ş olarak, Türkiye İlaç Sektörü' ne öncülük eden ve ilklere imza atan konumumuzu sürdürmenin, nitelikli insan kaynağının kurumumuza kazandırılması ve sahip olduğumuz nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimi ve motivasyonu ile sağlanabileceğini biliyoruz.
Bu bilinçle, kurulduğumuz günden bu yana öncelikle insana yatırım yapıyor, kurumsal değerlerimizi destekleyecek uygulamalara, insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere odaklanıyoruz. İşe alımdan başlayarak, tüm uygulamalarımızda bütün çalışanlarımıza bu anlayışı yansıtıyoruz ve hissettiriyoruz.
Etik değerlere bağlılık, güvenilirlik, alçakgönüllülük, takım çalısması, bilgi ile çalısma, kalite ve süreç odaklılık, müşteri memnuniyetine önem verme, sürekli gelişim, yenilikçilik, açık iletişim, şeffaflık, liderlik ve girişimci olma değerlerini her zaman ön plana alıyoruz. Topluma, doğaya ve çevreye saygıyı olmazsa olmaz sayıyoruz.
Büyüyen, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık esnek yapımız nedeniyle, aramıza katılanların kurum kültürümüze ve değerlerimize uyumunu sağlayabilmek amacıyla kapsamlı oryantasyon programları uyguluyoruz.
Sürekli gelişime odaklanan, esnek bir yapıya sahip ve çalışanlarına duyarlı bir şirket olarak, çalısanlarımızın fikirlerine büyük önem veriyor ve bunu hissettirmek için, onlara ve kuruma değer katacak yatırımlar yapıyor, sistemlerimizi bu anlayışla işletiyoruz.
Dr. F. Frik Ailesi olarak yarım asır önce başladığımız başarı yolculuğuna, bugün büyüyerek devam ediyoruz.
İnsan Kaynakları Yönetim Sistemlerimiz

  • Başvuru-İşe Alım Yönetim Sistemi
  • Eğitim Yönetimi Sistemi
  • Kariyer Yönetimi Sistemi
  • Ücret Yönetimi Sistemi
  • Performans Yönetimi Sistemi

Dr. F. Frik İlaç İş İlanları

Dr. F. Frik İlaç firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!