Egevizyon

Reklamcılık  

www.egevizyon.com/

Egevizyon hakkında:

EGEVİZYON TANITIM VE ORGANİZASYON
İletişim sektörüne lojistik destek sağlamak amacıyla 1973 yılında İzmir'de kurulan firmamız, 2000 yılından bu yana Egevizyon Tanıtım & Organizasyon olarak önce İzmir ardından da İstanbul'da hizmet vermeye başlamıştır.

Egevizyon Tanıtım ve Organizasyon müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tutarlı,yaratıcı, kalıcı ve güvenilir hizmetler sunarak sektörde tercih edilen bir marka olmayı hedeflemiştir.
İletişim sektörünün hızlı gelişimine ayak uydurarak ve artan rekabet şartları altında müşterileriyle kendisini aynı takımda görmüş,müşterilerinin ve çalışanlarının haklarına saygılı davranmış,sürekli öğrenmek, öğrenme ve değişime açık olmayı ilke edinerek sonuca ve başarıya odaklı olarak çalışmıştır.

Egevizyon Tanıtım ve Organizasyon müşterilerine marka yönetimi, proje yönetimi, doğrudan pazarlama alanlarında hizmet vermektedir.

Ağırlıklı hizmet alanımız olan doğrudan pazarlama kapsamında; Satış noktası aktiviteleri, sampling dağıtımı, ürün tattırma aktiviteleri,satış destek ekipleri oluşturma ve yönetimi,tanzim teşhir uygulamaları, P.O.P malzemelerinin tasarımı uygulaması, sürpriz müşteri uygulamaları, lojistik, promosyon gibi hizmetler bulunmaktadır.

EGEVİZYON TANITIM VE ORGANİZASYON İNSAN KAYNAKLARI
Hedeflerimize ulaşmada en büyük destekçilerimizin çalışanlarımız olduğu inancındayız. Uzun yıllardır süre gelen başarımızın altında çalışanlarımızın bize, bizim de çalışanlarımıza kattığımız değer yatmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
Çalışanlarımıza değer veriyor ve onlarla kalıcı, uzun süreli iletişimler hedefliyoruz. Bizimle birlikte full time ya da part time çalışan tüm arkadaşlarımızı ailemizin bir parçası olarak kabul ediyor ve bu bilinçle çalışıyoruz. Dinamik, takım ruhuna sahip, işini benimseyen, bizimle çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu hissedebilecek takım arkadaşlarıyla Ege Vizyon ailesi genişletmek istiyoruz.

ÜCRET POLİTİKAMIZ
Egevizyon Tanıtım ve Organizasyonun fiyat politikası çalışanın kalitesi ve performansını arttırmayı amaçlar.
Bünyesindeki tam zamanlı çalışanlar aylık maaş, yarım zamanlı çalışanlar günlük ücret alırlar . Ayrıca tüm çalışanların SSK giderleri, yemek ve yol giderleri de şirket tarafından karşılanır.

EĞİTİM POLİTİKAMIZ
Eğitimler çalışanların kişisel gelişimlerine ve/ veya yaptıkları iş dağılımına göre katma değer sağlamaları amacıyla gerçekleştirilir.
Özellikle yarım zamanlı çalışan arkadaşlara yönelik; çalışılan ürün ya da hizmet konusuna hakim olmalarını sağlamak üzere düzenli ve sürekli eğitim toplantıları düzenlenir.

Egevizyon İş İlanları

Egevizyon firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!