İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ek1 Personel Hizmetleri A.Ş.

Hizmet / İşletme Servisi  

ek1.com.tr

Ek1 Personel Hizmetleri A.Ş. hakkında:

HAKKIMIZDA

EK-1 hizmet sektöründeki faaliyetlerine 19 Mart 1999’da İzmir’de başlamıştır. Gelişen teknoloji ve farklılaşan müşteri ihtiyaçları karşısında hizmet yelpazesini genişleterek dinamik, bilinçli ve eğitimli kadrosuyla ilk günkü heyecanıyla personel bordrolama, firmalara nitelikli personel, mevsimlik personel temini ve insan gücüne dayalı; paketleme, etiketleme, insertleme, yevmiyeci eleman temini, tır, konteyner yükleme, boşaltma, depolama, depo içi istifleme işlerine genel temizlik hizmetlerini de ekleyerek gelişmesini sürdürmeye devam etmektedir.

EK-1 “İzmir Limanı”nda yükleme ve boşaltma hizmetleri ile başladığı çalışma hayatına kısa sürede eklediği medya, matbaa, kargo, lojistik, temizlik alanlarıyla “HİZMET SEKTÖRÜ”nde yetkin bir konuma gelerek aranan bir firma olmuştur. Gün geçtikçe hizmet alanlarını ve personel sayısını artırarak kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ve profesyonel yönetimi ile rakiplerini geride bırakarak öncü ve örnek bir firma olmayı başarmıştır.

EK-1 2014 yılı itibariyle 3000 eğitimli, bilinçli ve yetkin personelle ülkemiz ekonomisine katkı sunmaya ve halkımızın memnuniyetine layık olmaya çalışmaktadır. EK-1 Türkiye’de müşterilerinin sorunlarına daha süratli, kalıcı, etkileyici, kesin ve yaratıcı çözümler üretebilmek için temsilcilikler ve şubeler açarak verdiği hizmeti teknoloji ve tecrübeyle birleştirmiştir.

EK-1 “TSE Hizmet Yeterlilik” ve ISO 9001:200 belgelerini almaya hak kazanarak yakaladığı hizmet kalitesini “HER GÜN BİR ÖNCEKİ GÜNDEN DAHA İYİ OLMAK” felsefesiyle birleştirmiş ve kalitesini müşteri memnuniyetiyle taçlandırmıştır.

EK-1 iş ortaklarının sunduğu:

– Geniş hizmet yelpazesi
– Yaratıcı çözümler
– Yüksek hizmet kalitesi
– Uzun soluklu çözüm ortaklığı
– Yasal ve idari konularda yetkin kadrosu
– Çevre ve doğa bilinci
– İnsana ve ahlakî değerlere saygısı
– Güvenirliği ve verdiği 7/24 hizmet

ile farkını, kalitesini ve gücünü ortaya koyar.

VİZYONUMUZ

Evrensel ve ahlakî yasalar çerçevesinde önce insan mutluluğunu öne çıkaran EK-1, sahip olduğu kârlılıkla işini daha iyi yapabilmek için gerekli yatırımları gerçekleştirmek ve bu yatırımları iç ve dış müşterilerine yeni avantajlar sağlayacak şekilde daha yükseğe taşımak hedefindedir.

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz hizmet kalitesinden ödün vermeden iç ve dış müşterilerimize lojistik ve personel hizmetleri verip, beklentilerin ötesinde çözümlerle yeni değerler katarak her zaman aranılan güvenilir ve sürekliliği olan bir “hizmet şirketi” olmak.

Ek1 Personel Hizmetleri A.Ş. İş İlanları

Ek1 Personel Hizmetleri A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!