Ekspertur Gayrimenkul

Gayrimenkul  

www.ekspertur.com.tr

Ekspertur Gayrimenkul hakkında:

S.P.K listesindeyiz. Ekspertur Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş, Sermaye Piyasası Kurulunun Seri: VIII, No:35 sayılı "Sermaye Piyasası Mevzuatı Çerçevesinde Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler ile Bu Şirketlerin Kurulca Listeye Alınmalarına İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ” çerçevesinde, değerleme hizmeti vermek üzere 25.05.2009 tarih 428-6555 sayılı karar ile SPK listesine alınmıştır.

Şirketimiz SPK mevzuatına uygun olarak kurulmuş olup sektöre kurucularının 30 yıllık birikimini katarak çalışmaktadır. Genel Müdürümüz ve Sorumlu Değerleme Uzmanımız Mehmet Bozan Emekli Tapu ve Kadastro Başmüfettişidir. Konusunda 30 yıllık deneyimi ve İstanbul Üniversitesi dahil çeşitli üniversitelerde Gayrimenkul Hukuku alanında ders vermektedir. Amacımız size ekspertiz hizmetlerini doğru güvenilir ve hızlı bir şekilde vermektir. Firmamız 5 adet Lisanslı Değerleme Uzmanı 2 mimar, 5 İnşaat mühendisi, 1 Harita Mühendisi ve 1 Endüstri Mühendisi, 1 adet Çevre Mühendisi, 1 adet Yapı Öğretmeni, 1 Elektronik mühendisinden oluşan tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz: ·

- Değerleme (Ekspertiz) Hizmetleri: Her türlü gayrimenkulünüzün (Bina, Arsa, Tesis vs.) SPK standartlarına uygun olarak ekspertizi yapılarak raporlanır.

- Eğitim Hizmetleri: Gayrimenkul hukuku, Tapu ve Kadastro Mevzuatı, Mesleki Mevzuat ve Etik Kurallar konularında SPK sınavları için eğitim hizmeti verilmektedir.

- Gayrimenkule yönelik her türlü danışmanlık hizmeti ve Kurumlar için Tapu Sicil Müdürlüklerinde ipotek tescil hizmeti verilir.

www.ekspertur.com.tr sitemize girerek firmamız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok

Ekspertur Gayrimenkul İş İlanları

Ekspertur Gayrimenkul firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!