Enes Kalıp ve Model Metal Yedek Parça

Metal Sanayi  

www.eneskalip.com.tr/

Enes Kalıp ve Model Metal Yedek Parça hakkında:

EPS sektörüne 1990 yılında giren şirket yöneticimiz 2006 yılında Enes Kalıbı kurarak EPS kalıpları imalatına başlamıştır. 2010 yılında Kurumsallaşarak bünyesine kattığı yeni teknolojik makinalar ile üretimini daha da hızlandırmış alanında uzman kadrosu bilgi birikim ve tecrübesiyle kaliteli kalıp üretimiyle kısa sürede Türkiyenin her tarafında tanınan bir kuruluş haline gelmiştir.

İlerleyen zaman içinde EPP kalıp ihtiyacına da cevap vererek üretim yapmış. Bu konuda da başarılı olup EPP kalıp imalatını bünyesine katmıştır. Ayrıca Yurt dışı pazarında da adını duyuran Enes Kalıp Orta doğu, Asya ve Avrupaya da EPS Kalıp ihracatı yapmaktadır.

Şirketimiz müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kalite hedefleri doğrultusunda Yurt içi ve Yurt dışı Müşterilerine Beyaz Eşya, Elektronik Eşya, Cam Eşya, İnşaat Yalıtım, İnşaat Dekoratif kaplama, Otomotiv, Sebze Meyve Ambalaj, İlaç Sanayi, Gıda Ambalaj, Metal ambalaj gibi alanlarda kısaca EPS-EPP ürünlerine ihtiyaç duyan her sektöre hizmet vermektedir. Enes Kalıp EPS ve EPP ürünlerinin tamamına enjeksiyon Kalıp Üretimini hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır.

Enes Kalıp ve Model Metal Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-18:00
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok
  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Yemekhane

Enes Kalıp ve Model Metal Yedek Parça İş İlanları

Enes Kalıp ve Model Metal Yedek Parça firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!