Enriko Aliberti Büro Araçları

Elektrik ve Elektronik  

www.enrikoaliberti.com

Enriko Aliberti Büro Araçları hakkında:

Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek, bu konuda İzmir Bölgesi ve çevre illerde doğacak ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyla 1992 yılında kurulan Enriko Aliberti Büro Araçları Tic. ve San. A.Ş. fotokopi makinaları, faks makinaları, yazıcılar, bilgisayar, geniş format baskı makinaları, kağıt imha makinaları, elektronik yazı tahtaları ve diğer bilişim ürünleri konusunda mühendislik, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini vermekledir.

Firmamız, Konica Minolta Turkey İş Teknolojileri AŞ.’nin Ege Bölgesi Ana Dağıtıcısı olarak Konica Minolta markasını, kalitesini ve güvencesini müşterilerine sunmaktan büyük onur duymaktadır. Dijital teknolojinin tüm ofis sistemleri üzerinde hakimiyet kurmaya başlamasından dolayı, 2001 yılı itibariyle firmamız bünyesinde Bilişim Teknolojileri departmanı oluşturulmuştur. Bu departman için uzman bir ekip kurularak, bilgisayar teknolojileri ile ilgili sistem çözüm hizmetleri sunulmaya başlanmıştır.

Gerek satış öncesi gerekse de satış sonrası hizmet anlayışında maksimum müşteri memnuniyetiyle yola çıkan Enriko Aliberti Büro Araçları A.Ş. büro makinaları sektöründe Ege bölgesinde haklı bir yer edinmiştir.

Enriko Aliberti Büro Araçları A.Ş. ticari etik ve değerlere saygı çerçevesinde her zaman ihtiyaçların en verimli biçimde karşılanması ilkesini benimsemektedir. Kaliteli hizmet, ihtiyaçların doğru belirlenmesi ve kesintisiz teknik destek anlayışıyla hareket eden deneyimli personelimiz, her zaman son teknolojiyi kullanmayı ve sunmayı hedeflemektedir.

Ege bölgesinin güçlü firmalarını bünyesinde bulunduran Enriko Aliberti Büro Araçları A.Ş. kaliteli hizmet anlayışı sayesinde bu firmalara hergün bir yenisini eklemektedir.

Firmamız, özellikle fotokopi sektöründe, kiralama ve kopya başı maliyet çözümleriyle normal satışa alternatif çözümler sunarak yoğun iş ortamlarında profesyonel yöneticilere ve firmalara önemli faydalar sağlamaktadır. Bu noktada amacımız, düz müşteri-satıcı ilişkisinin ötesinde, doküman yönetimi ve bilgi teknolojileri açısından karşılaşılabileceğiniz her türlü problemin çözümünde yardımcı olacak bir “çözüm Ortağı” olmaktır.

Enriko Aliberti Büro Araçları İş İlanları