Erguvan Bilişim

Bilgisayar / BT / Internet  

www.4tbilisim.com

Erguvan Bilişim hakkında:

2006 yılından beri İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren Erguvan Bilişim A.Ş., 110 ‘dan fazla uzma çalışanı ile özellikle sağlık sektörüne özel yazılımlar geliştirmekte, yönetim danışmanlığı vermekte ve toplam çözümler sunmaktadır. 1992 yılından beri Medin ismi altında geliştirilmekte olan HBYS (Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) ile çok sayıda başarılı proje gerçekleştirilmiştir. Kamu ve Özel Hastaneler başta olmak üzere, sektöründe öncü ve saygın konuma sahip 50 den fazla sağlık kurumu, Erguvan Bilişim’in referansları arasında yer almaktadır.
Erguvan Bilişim A.Ş. profesyonel iş geliştirme ve proje yöntemleri kullanarak, iş ortağı olarak gördüğü müşterilerine katma değer sağlamaktadır.
ISO 9001-2000 ve TSE belgelerine sahip olan Erguvan Bilişim A.Ş. gizliliğe, kişilik haklarına ve bilgi mahremiyetine dikkat ederek çözüm odaklı bir şirket olarak faaliyet göstermektedir.
Erguvan Bilişim A.Ş. geliştirmekte olduğu yazılımlarda ve vermiş olduğu hizmetlerde;

-Kalite Odaklı
-Kullanımı Kolay (user friendly)
-Donanım ve Yazılıma Kolay Entegre edilebilir (plug-compatible)
-Yeni teknolojiler ile uyumlu (compatible)
-Yönetim Süreçlerinde karar almayı kolaylaştırıcı
-Mevzuata Uygun ve Takip edebilen
-Gelir artırıcı
-Dijital dünya konseptine uygun hazırlanmış
-Hizmet alanın ve verenin yaşam standartlarını yükseltici özellikleri gözetmekte ve bu gereklilikleri sağlamaya yönelik çalışmaları sürdürmektedir.

Katma değer üreten, dijital dünya ile birleşmiş sağlık kurumlarına anahtar teslimi bütünleşik otomasyon sistemleri için danışmanlık ve çözüm sunmak, bu çözümlere yönelik hizmet vereni ve alanı mutlu edecek doğruluğu, etkinliği ve verimliliği sağlayacak HBYS merkezli yazılım tasarlamak, geliştirmek, satış sonrası sürekli desteğini vermek ve uygulamaktır.

Misyonumuz

Başta ülkemiz olmak üzere bölgemizde yer alan ülkeleri de kapsayan bir alanda, tüm sağlık kurumlarında ve hizmet üreticilerinde nitelikli, kaliteli ve sürekli bütünleşik otomasyon hizmeti bilincini oluşturmak.

Değerlerimiz

Yenilikçiliği ve teknolojiyi birleştirmiş, bilgi birikimine ve iş prensiplerine bağlı, güvenilir personelimiz ile sürekli, kaliteli ve güvenli hizmetimiz.

Sosyal Sorumluluk

İçinde yaşadığımız toplumun kaliteli, kesintisiz ve hızlı hizmet alabilmesi için gerekli yatırımları yapmak ve sürekli iyileştirmelerde bulunarak mükkemmel hizmetin sunulmasını sağlamak.

Erguvan Bilişim İş İlanları

Erguvan Bilişim firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!