Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Gaga Kuruyemiş

Gıda  

Gaga Kuruyemiş hakkında:

GAGA Kurumsal Kimlik

GAGA 2010 yılında, kuruyemiş sektöründe 27 yıllık deneyime sahip olan, daha önce Türkiye’de GAGA ve DELUXE,HARBİDEN markasıyla çerez üretimi ve Tedarikçilik yapan GAGA GRUP şirketinin devamı olarak yeniden yapılanmıştır. Bu doğrultuda tamamen yerli bir yatırım olan GAGA markası hayata geçirilmiştir. Doğal olarak, bu geçiş işlemi sırasında, GAGA’dan edinilen bilgi,tecrübe ile uzun yılların deneyimi yeni yatırıma aktarılarak bir temel oluşturulmuştur.

AMACIMIZ

Her alanda en temel amacımız ve ilkemiz olan kalite, üretim ve dolayısıyla halkımızın devreye girdiği tüketim aşamasında da en büyük amacımızdır. Bu doğrultuda, son derece sağlıklı, yararlı ve doğal bir besin olan kuruyemişin taze, kaliteli ve hijyenik olarak üretilmişini tüketiciye sunmaktır. En yüksek üretim standardına göre ve en gelişmiş teknik yöntemlerle son derece steril bir biçimde üretilen GAGA kuruyemişleri, tüm üretim sektörüne iyi bir model olmayı amaçlamış ve dolayısıyla da kaliteli üretim standardını yükseltmeyi hedef edinmiştir.
Bunları yaparken de, doğaya saygı en çok üzerinde durduğumuz konu olmuştur. Üretimimizin tüm aşamalarında doğaya ve çevreye en uyumlu malzemeler ve yöntemler seçilerek hareket edilmiştir. Bundan başka, ürünlerimizin insan sağlığına olumsuz etkide bulunmayacak şekilde üretilip paketlenmesi, daha açık bir biçimde ifade etmek gerekirse, hiç bir koruyucu madde kullanılmadan üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu konuda da yalnızca üreticilere değil, tüm insanlara örnek oluşturmayı kendimize ödev edinmiş bulunmaktayız.
Fabrikamızı yapılandırırken, üretim ekipmanının seçiminde, oluşturulmasında ve işletilmesinde, en önemli kıstaslar olduğuna inandığımız fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik koşullara azami özeni gösterdik.
Üretim sırasında ve sonrasında, makinalarımız, üretim sistemimiz, çevreye ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyecek şekilde oluşturulmuştur. Fabrika alanının seçiminde, en küçük teknik detaylara dahi önem verilmiş, yer seçimi bu nedenle oldukça uzun bir süreç olmuştur.
Fabrika içinde ve dışında, özellikle mikrobiyolojik koşullara azami önem verilmiştir. Görünmez düşman olan mikroplar, ortamımızdan ve dolayısıyla tüketicimizden uzaklaştırılmış ve sağlıklı ürünler tüketime sunulmuştur.


NEDEN GAGA?

OSMANLICA kökenli olan GAGA : Kuruyemiş ve Ayçekirdeği demektir.Türkiye’de halen birçok bölge

mizde çocuklarımıza şeker ve kuruyemiş ikram ederken GAGA diye hitap ederiz.

GAGA kelimesi yabancıların aşina olduğu ve kolaylıkla telâffuz edebildiği bir kelimedir. Osmanlı ve Türk mutfak kültüründen gelen bir sözcük olması da tercih nedenlerimizden biridir. Şöyle ki; en doğru kıvamda yapılmış olan tatların önüne eklenerek kullanım bulmuş bir kelimedir Markamızı tüm dünya tüketicisinin beğenisine sunmak amacında olduğumuzdan dolayı, bir doğu çağrışımına sahip olan bu ismi, özenle ürettiğimiz kuruyemişlerimize uygun gördük.

Gaga Kuruyemiş İş İlanları

Gaga Kuruyemiş firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!