Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Gülel Gıda

Gıda  

www.gulel.com.tr

Gülel Gıda hakkında:

KEMAL KÜKRER’ in 1915, yılında Eskişehir Odunpazarı'ndaki evinin bodrum katında meşe fıçılar içinde sirke üretimine başladığından bu yana çok şey değişti. Teknolojisini yenileyip, kapasitesini arttırıp, büyük bir işletme haline gelen KEMAL KÜKRER, piyasadaki rekabet gücünüde arttırdı.

            Fakat değişmeyen bir şey vardı ki, o da KEMAL KÜKRER’ in kalite ilkesi ve amacı; doğal,hijyenik ve sağlıklı   olanı sunmak. 90 yıldır bu hiç değişmeyen amacın getirdiği kalitenin sonucunda; ülkemizin çeşitli bölgelerinden – özellikle Ege ve Güneydoğu  Anadolu’nun -  aromatik üzümlerinden üretilen sirkeler, damaklarda unutulmaz lezzetler bırakmıştır.

            1999 yılı KEMAL KÜKRER markası için dönüm noktası olmuştur. Kükrer ailesi, bu mirası GÜLEL ailesine devretmiş ve bu aşamadan sonra teknolojide, pazarlama ağının genişlemesinde ve birçok alanda da güçlenerek KEMAL KÜKRER markasının gücüne güç katmıştır.

            Bugün Eskişehir çıkışı Kütahya yolu üzerinde 23.000 M2’ lik alanda son teknolojinin kullanıldığı üretim prosesi, Türkiye’ de Alkol Sirkesi üretiminde en büyük yatırımlardan birini yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu yeni teknoloji, şu an dünyada sirke konusunda mevcut olan en üst düzeydeki teknolojiyi kapsamaktadır.

            Aynı zamanda Alkol Sirkesinde Türkiye’ nin ilk Kosher Belgesine sahip firmalarından biridir. Ülkemizde aynı teknolojiyi kullanan firmalar içinde en ileri teknolojiye sahip olmaktan da kıvanç duymaktadır. Tamamen uzman bir kadronun kontrolünde yürütülen bu teknoloji, el değmeden sirke üretimini gerçekleştirerek,  sağlığı temsil eden sirkeyi sağlıkla kullanıcıya ulaştırma imkanını KEMAL KÜKRER markasıyla sağlamaktadır. Bu gelişmelerde de KEMAL KÜKRER için hedef daima en iyiyi ve en kaliteliyi sunabilmek olmuştur.

            2002 yılında ürün çeşitlerine sirke ve limon sosunun yanı şıra şalgam suyu, soya sosu, nar ekşisi, meyve konsantresi, acı sos, sarımsak sosu, balzamik sirke,  hurma sirkesi, vişne sirkesi ve turşu kur’u da ekleyerek piyasaya daha güçlü girmiştir. Aynı zamanda bu tarihten itibaren yönetim organizasyonunda ve kalite anlayışında da "toplam kalite yönetimi felsefesi"ni  rehber edinmiştir.

            Üretmiş olduğu ürünleri tüketicilere Türkiye genelinde 81 ildeki bayileri ve zincir mağazalar aracılığıyla ulaştırmakta, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla üretim yapmaktadır. Üzüm sirkesinde pazar lideri olup 2005 yılı hedef üretimini % 60 artırıp ihracata ağırlık vermektedir.

Gülel Gıda İş İlanları

Gülel Gıda firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!