İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Hdc Saç Yerleştrime Ve Aksesuarları

Kozmetik  

hdc.com.tr

Hdc Saç Yerleştrime Ve Aksesuarları hakkında:

Yirmili yaşlarımın başlarında yavaş yavaş başlayan saç seyrelmelerim daha o yıllarda beni bu konuda araştırmalara ve bu sorundan kurtulmak için hareket etmeye itti. Üniversite yıllarımda seyrelen saçlar fiziki görünüşümü olduğundan daha yaşlı gözükmesine sebep verirken aynı zamanda kendime olan güvenimi de yavaş yavaş kaybetmeme sebep oluyordu. 1985–1990 arası eğitimime devam ettiğim ABD’de bile bu sorundan kurtulmak için tıbbi ve tıbbi olmayan her şeçeneği denedim.

Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra saç kaybım arttı ve de artık tepe de birkaç seyrelmiş saç ve arkada ise tamamen bir boşluk vardı. Çalıştığım firma beni devamlı Amerika’ya iş için yolluyordu. Bu yolculukların birinde Los Angeles Beverly Hills bölgesinde saç ekim firmaları ile görüşmelere gittim. Buralarda ki görüşmelerim sonucu protez saç sisteminin özellikleri beni çok etkiledi. Kalıcı olması, istenilen görüntüyü vermesi ve her türlü aktivitede bir sorun yaratmaması benim karar vermemi çabuklaştırdı. Ama bir sorun vardı: aylık ya da 1.5 aylık bakım süreleri. Nasılsa İstanbul’da bu işi yapan vardır diye siparişi mi verdim ve İstanbul’a geri döndüm. Ancak hemen ardından çıkan birinci Körfez savaşı tüm planlarımın değişmesine ve benim bu olayı daha derinlemesine düşünmeme yol açtı. Yaptığım araştırmalar sonucu bu işin İstanbul veya Türkiye’de yapılmadığını ve benzer firmalarında bu işe hiç sıcak bakmadıklarına dahası benim dolandırıldığıma inandıklarına şahit oldum. Yaklaşık 8 ay sonra tekrar Amerika’ya gittiğimde ise artık kafamda saçsızlık sorunumu çözmek ve bu çözümü Türk insanı ile paylaşmak vardı.

İşte HDC’nin hikayesi budur. Çeşitli eğitimlerden ve de Amerika’dan getirilen uzmanlardan sonra 1991 kış döneminde ilk HDC ve Türkiye’de ki ilk SAÇ PROTEZ MERKEZİ, Levent’te açıldı. O günden beri tek bir misyonla hareket ederek bu hizmetten Türk halkı da faydalanmaktadır.

Bu misyon da SİZİN MUTLULUĞUnuzdur. Aynı sorundan muzdarip insanlarla beraber hayat kalitemizi yükselterek on binlerce insana hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu sorunu bizzat kendimde yaşadığımdan hiçbir zaman bize başvuran insanları müşteri gözüyle görmeyip uzun vadeli bir dost olarak görerek, devamlı yenilikleri dünyanın neresindeyse bulup getirerek önce kendimde denedim. Halen asıl görevim araştırma – geliştirme olarak yeni dizaynlar ve yeni modeller geliştirmek ve daha iyiyi sizlerle paylaşabilmektir. HDC ayni zamanda kendi ismi ve know-howı ile ilk defa yurtdışında Rusya, Ukrayna ve Almanya’da yerlerini açmıştır. Ayrıca çeşitli ülkelerde de eğitimler vermiş ve teknoloji transferlerini sağlamıştır.

Dürüstlükten ödün vermediğimiz firmamızda SİZİN MUTLULUĞUNUZ, BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR ve bu misyon böyle sürüp gidecektir.”

GÖKHAN ÖRMEN
HDC'nin kurucusu

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-18:00
  • Cumartesi: 08:00-18:00
  • Pazar Yok

Hdc Saç Yerleştrime Ve Aksesuarları İş İlanları

Hdc Saç Yerleştrime Ve Aksesuarları firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!