Iron Mountain Arşivleme Hizmetleri

Diğer  

www.ironmountain.com.tr/

Iron Mountain Arşivleme Hizmetleri hakkında:

~~Iron Mountain Kurumlara fiziksel ve dijital verilerin yönetimiyle ilgili verim düşüklüklerini, riskleri ve maliyetleri azaltma konusunda yardımcı olmaktadır.

Bilgi yönetimi çözümlerimiz şirketinizin veya kuruluşunuzun bilgilerini korumasını ve optimize etmesini sağlar, işlerinizi geliştirir ve kurtarma, uygunluk ve bulma hizmetleri sunar.
1951 yılında kurulmuş olan Iron Mountain dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlar için iş kayıtları, elektronik dosyalar, tıbbi veriler, e-postalar ve daha fazlası dahil olmak üzere milyarlarca bilgi varlığını yönetmektedir.

Belli başlı bütün sektörlerden ve – Fortune 1000 şirketlerinin %95'inden fazlası ve FTSE 100 şirketlerinin %85'inden fazlası dahil olmak üzere – her büyüklükteki kuruluşlar bilgi yönetimi ortakları olarak Iron Mountain'dan hizmet almaktadır.

Halen 12 milyon metreküp kağıt kayıt, 10 milyar e-posta, 65 milyon bilgisayar yedekleme kaseti, 2,5 milyon PC ve 20.000 sunucudan fazlasını koruyor ve bunlara erişim sağlıyoruz; bu liste hızla uzamaktadır.

Dünyanın en değerli tarihi eserlerinden, kültürel hazinelerinden, iş evraklarından ve tıbbi kayıtlarından bazılarını güvenle muhafaza ediyoruz. Bu bilgileri gerektiği gibi koruyabilmek ve istendiğinde temin edebilmek için, dünya çapında 21.000 uzman istihdam ediyoruz ve 1000'den fazla tesis, 10 veri merkezi ve 3500 taşıt içeren rakipsiz bir altyapı ile çalışıyoruz.

Tecrübelerimiz, bilgimiz ve güvenlik konusundaki ünümüz bir araya gelerek bizi aşağıdaki konularda dünyanın en önde gelen hizmet sağlayıcılarından biri yapmaktadır:
• Kayıt saklama ve yönetimi
• Veri koruma ve kurtarma
• Bilgi imhası

Ortaklarımızın bir taraftan bilgilerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlarken diğer taraftan bu bilgilerin saklanması ve korunmasıyla ilgili maliyetlerini azaltmalarını temin etmek için sürekli olarak çalışıyoruz.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri

    Iron Mountain Arşivleme Hizmetleri İş İlanları

    Iron Mountain Arşivleme Hizmetleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!