İzole Kiremit Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İnşaat  

izolekiremit.com.tr/index/tr.html

İzole Kiremit Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakkında:

İZOLE KİREMİT MARKALI BETON ÇATI ÜRÜNLERİ

Beton kiremidin avantajları

Değişik boyama teknolojileri ile istenilen renkte renklendirmenin mümkün olduğu İZOLE KİREMİT güzel, dayanıklı ve güvenlidir. İZOLE KİREMİT, gerçek anlamda bakım gerektirmeyen üstün kaliteli ve alternatif çatı kaplama ürünlerine göre daha uzun ömürlüdür. Ürünler “yanmaz” anlamına gelen A sınıfı yanmazlık belgesine sahiptir. İZOLE KİREMİT alternatiflerine göre yüksek ısı yalıtımı kolaylıkları ile en uygun kalite-maliyet oranına sahiptir. İZOLE KİREMİT çatı ürünleri kum, çimento su ve isteğe bağlı perlit ile üretildiğinden son derece çevrecidir. Sonuç olarak beton kiremit hammadde ve süreci olarak daha çevre dostudur.

İZOLE KİREMİTİN FARKI

En güzel evler izole kiremiti hak eder.

İZOLE KİREMİT sadece özenle üretilmiş en kaliteli malzemeleri sağlaması ile birlikte geniş servis ağı, satış sonrası hizmeti ve eğitimli personeli ile hizmet sunar. İZOLE KİREMİT çatınız için tam ihtiyacınız olan üründür. İZOLE KİREMİT ile yapılmış çatılar estetik ve orjinallik olarak kusursuz bir memnuniyet sunar. Farklı yüzey kaplama teknolojileri ile istenilen renkte olabilir. Beton kiremit yüzeyi mat, parlak veya son teknoloji olmasına rağmen eskimiş görünümlü olabilir. Özellikle mimar ve müteahhit müşterilerimizin taleplerine göre ürünlerimizin renklerini, formüllerini ve görünümlerini düzenli olarak geliştiriyoruz.

Beton kiremit yüksek nemli iklimlerde çürüme yosunlaşma yapmaz. Isı, güneş ışığı ve haşere karşı dayanıklıdır. Bulunduğu şartlara göre 100 yıldan daha uzun bir süre evinizi koruyabilir. Bu sayede uzun süreçte İZOLE KİREMİT mümkün ola en akıllı yatırımdır. Eğimli bir çatı sağlam bir binanın göstergesidir. İZOLE KİREMİT ürünleri etkin maliyet ve enerji verimliliği açısından diğer seçeneklerden üstündür.

İzole Kiremit Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları

İzole Kiremit Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!