Kasaba

Mağazacılık / Perakendecilik  

Kasaba hakkında:

1988 yılında Bakıroğulları İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi ile inşaat alanında faaliyetlerine başlayan firma, 1995 yılında Gülba Tekstil San. Tic. Ltd. Şirketini kurarak, Kasaba Jeans Club mağazasıyla tekstile yönelik perakende mağazacılığa adım atmıştır.

1995 yılında, Narlıdere'de 110 m2 mağaza ile başlayan heyecan, bugün 23 perakende mağazası ile İzmir'in önemli cadde ve AVM'lerinde yer alan zincir mağazalara dönüşmüştür. Yaklaşık 8.000 m2 satış alanına ulaşan Kasaba Group Mağazalarının başarısının ardında, yönetim kadrosunun ve sayısı 300'e yakın çalışanın özverili çabası vardır.

Kasaba mağazaları; Mavi, Levi's, Benetton, Quiksilver, Greyder, Lumberjack, Merrell, Dockers, Billabong, Reef gibi ulusal ve global pek çok itibarlı markanın ürünlerini çatısı altında toplamıştır.

En iyi markalardan oluşan, çok seçenekli alışveriş konseptiyle Kasaba Group bugün;
• Kasaba Jeans Gallery
• Kasaba Shoes Gallery
• Kasaba Sports Wear Gallery
olmak üzere, farklı beğenilere seslenen mağazalarıyla müşterilerine kalite, şıklık ve moda sunmaktadır.

Kasaba Group Mağazalarının ana hedefi;
ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri beklentilerine, doğru ve Kasaba standartlarına uygun kalitede hizmet üreterek, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Kasaba Group Mağazaları hizmet kalitesini arttırmak için hem teknoloji hem de insan kaynakları alanında yatırımlarını aralıksız sürdürmektedir.

Kasaba Group Mağazalarının kurumsal hedefi;
tek bir çatı altında en iyi markalardan oluşan çok seçenekli alışverişi farklı noktalara yayarak çoğalan bir "Tekstil Kasaba'sı" ve gelecekte bu Kasaba'dan doğan, ulusal, yeni bir marka yaratmaktır.

Kasaba İş İlanları