İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Magma Çeviri Yönetimi

Hizmet / İşletme Servisi  

Magma Çeviri Yönetimi hakkında:

MAGMA MÜHENDİSLİK ÇEVİRİ YÖNETİMİ
12 yıllık kişisel deneyimlerinin ardından 2007 yılında profesyonelliğe taşınan Magma Mühendislik Çeviri Yönetimi çeviri sektöründe hızla ilerlemeye devam ediyor. Uluslararası çeviri hizmetleriyle global çeviri sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiş ve sadece ülke içinde değil geniş çaplı bir yurtdışı ağı kurarak bu yönde gelişen sayılı firmalar arasında yerini almıştır. Uzman çevirmen kadrosu liderliğinde oluşturulmuş birçok departmanı bünyesinde barındıran Magma takım ruhunu odak almış titiz ve güvenilir çevirmen ekibiyle, kaliteli, güvenilir hizmet vermekte olup, eksiksiz ve kusursuz bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir. Otomotiv sektörüne hizmet vererek çalışmaya başlayan ve şuan tüm sektörlere yazılı - sözlü çeviri, Teknik ekipman tedariği ve tasarım hizmeti veren Magma, yurt dışı departmanı ve Elektronik /IT gibi yeni açılan alanlar ile daha çok büyümeyi hedeflemiştir.

Misyonumuz ;
Dünya ile iletişim kurmanın temelinde yatan çeviri ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı ilke edinen MAGMA, başarısını; çevirinin sadece dilbilgisi ile değil bilgi birikimini hedef dille birleştirmenin bilincinde olmasına borçludur.
MAGMA’nın doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişilerin görevlendirilmesiyle elde ettiği başarıların katlanarak çoğalması ve yeni sektörlerde de daha geniş müşteri kitlesine "kaliteden ödün vermeden” ulaşması en temel hedefidir.
Büyüyen ve her geçen gün daha da profesyonelleşen MAGMA %100 müşteri memnuniyetini yakalama yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Proje Yönetimi ;
MAGMA kurumsal başarı ve bilgi birikimi sayesinde kaliteli ve hızlı hizmet verebilme amacıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmek ve çözüm ortaklığı kurabilmek amacıyla kalite standartlarına göre proje yönetimi hizmeti verir.
Proje yönetimi sürecinde müşterilerimizi çevirisini talep ettiği dokümanların müşteri ilişkileri sorumlusuna ulaşmasının ardından proje koordinatörünün belirleyeceği süre ve maliyet konusunda mutabakat sağlanır. Proje koordinatörü tarafından konusunda uzman çevirmenlere yönlendirilen dokümanların çevirisinin bitmesiyle redaksiyon aşaması başlar. Yapılan düzeltmeler çevirmenlere yapılan geri bildirim ile düzeltilerek müşterimizin istediği formatta ve istediği tasarım programında orijinaline en yakın haline getirilmek için tasarıma girer. Tasarım sonrası yapılan ikinci redaksiyonun ardından Proje koordinatörünün onayına sunulur. Proje sürecindeki tüm işlemlerden ve müşteri ile iletişimden proje koordinatörü sorumludur. Projenin müşteriye teslim edilmesi ile her müşteri için oluşturulan arşivlerde projeler saklanır.Her proje konusunda terminoloji ve çeviri kalitesi konusundaki geri bildirimlerin daha sonraki projelerimizde daha kaliteli hizmet vermemizi sağlayacağına olan inancımızla değerlendirilerek arşivdeki dosyalarda da gerekli düzeltmeler yapılır.

Sözlü Çeviri
Kongre, konferans, basın toplantısı, eğitim toplantısı ve seminer gibi etkinliklerde, çevirmenlerin ses geçirmeyen ve teknik aksamla desteklenmiş bir kabinden, yapılan konuşmaları dinleyicilere eş zamanlı olarak aktarmalarıdır. Simultane çeviri sırasında, konuşmacının sesi, bir kulaklık vasıtasıyla tercümana iletilir. Çevirmenler de, bu konuşmayı hedef dile çevirerek yine eş zamanlı olarak dinleyicilere aktarırlar.
Simultane çeviri özel yeteneğin yanı sıra çeviri yapılan her iki dile tam hakimiyet, konuyla ilgili terminoloji bilgisi ve engin bir genel kültür gerektirir. Dünya istatistiklerine göre simultane çevirmenlerin oranı nüfusun milyonda biridir.
Magma Sözlü Çeviri ve Organizasyon; üstün beceri ve donanıma sahip, tecrübeli ve konusunda uzman, profesyonel çevirmenlerle çalışmaktadır.

SİMULTANE SİSTEMLER
Sistemlerimizin her biri bu sektörde dünya lideri olan BOSCH ve SENHEIZER markalarının imzalarını taşımaktadır. Her toplantı salonuna özel olarak projelendirilen ses sistemlerimiz 2 Mhz üzerindeki ses frekansı sayesinde dinleyiciye HF kalitesinde bir ses sunmaktadır. Eş zamanlı olarak 32 dilde çeviri imkanı sunan tercüman ünitelerimiz dijital ekranları sayesinde tercümanlarımız için hatadan uzak, konforlu bir ortam yaratmaktadır.

Magma Çeviri Yönetimi İş İlanları

Magma Çeviri Yönetimi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!