Marmara İletişim Elektronik Alt Yapı ve Servis

Elektrik ve Elektronik  

www.marmarailetisim.com

Marmara İletişim Elektronik Alt Yapı ve Servis hakkında:

Marmara İletişim Elektronik Ltd.

Abell ve Zetcom markalarının Türkiye distribütörü olan şirketimiz; Profesyonel Telsiz sistemleri,Lisanssız telsiz,Amatör telsiz,Dijital telsiz sistemleri, pmr446 lisanssız el telsizleri, Telsiz akasesuar, Telsiz kiralama, OKTH Telsiz frekans hizmeti, Kapalı alan veya Geniş alan telsiz haberlesme sistemleri ve Telsiz anons sistemleri alanlarında 1986 yılından itibaren edindiği bilgi ve tecrübe birikimi ile siz değerli müşterilerine Türkak onaylı İSO 9001 : 2015 ve OHSAS 18001: 2007 İş sağlığı ve güvenliği standartlarında Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumundan yetkilendirilmiş firma olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Marmara İletişim Elektronik Ltd. İthalatını veya üretimini planladığı ürünleri şeçmeden önce uzun inceleme ve araştırma prosedürü uygulayarak ürünün kalite ,performans ve fiyat kriterlerinden emin olduktan sonra piyasaya sunar.Ayrıca pazara sunduğu her telsiz ürünleri için telsiz teknik servis hizmetini en az 10 yıl süre ile verebilecek şekilde telsiz yedek parçalarını ve telsiz aksesuarlarını bünyesinde bulundurarak uzun vadeli ve kesintisiz hizmet anlayışı ile hareket eder.

Marmara İletişim Elektronik Ltd. Çözüm üretici ve sistem bütünleştirici bir firma olarak hedefimiz müşterilerimizin uçtan uca iletişim gereksinimlerini yasal mevzuata uygun teknolojik yeniliklerle karşılamaktır.İhtiyaçların belirlenmesi,uygun telsiz ürünleri seçimi,kurulum ve sonrasında sistemin en verimli şekilde çalışır durumda bulundurulması süreçlerinin tamamında hızlı ve güvenilir hizmet verme ilkesiyle müşterisinin yanında yer alır.

Misyonumuz : Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi ve en doğru şekilde belirleyip doğru ürünü veya hizmeti doğru fiyata satın almalarını sağlamak , böylece hızlı,iş bitirici ve güvenilir olmak.Ticari ilişkilerimizde devamlılığı hiçbir zaman unutmayıp müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak

Vizyonumuz : Telsiz iletişim sistemleri alanında hizmet verip bu alanda teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti ve telsiz ürünlerini sunabilmek

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 4 Beyaz Yaka
  • 6 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-18:30
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Yemekhane
  • Diğer: sgk + yemek+ maaş
 • Şirket İçi Yapılan IK Etkinlikleri
  • Doğum Günü Kutlaması

Marmara İletişim Elektronik Alt Yapı ve Servis İş İlanları

Marmara İletişim Elektronik Alt Yapı ve Servis firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!