Meltem Bebek ve Genç Mobilya

Mobilya/Dekorasyon  

www.meltemmoduler.com

Meltem Bebek ve Genç Mobilya hakkında:

Bu serüven 27 yıl önce başladı. İçimizdeki çocuk hiç büyümedi. Daha iyiye daha güzele ulaşma isteğimiz bizi hep kamçıladı.

Çıkmış olduğumuz bu heyecanlı yolculukta sizlere daha iyi ürün sunabilmek, daha iyi hizmet verebilmek için göz nurumuz, el emeğimiz ile çalıştık, çalıştık, çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Küçücük bir atölyede tek çalışan ile başlayan bu serüven bugün 30.000 m2’lik sahada 17.500 m2 kapalı alanda 180 çalışanıyla devam ediyor. Sizlerden aldığımızı, sizlere vermek amacıyla hep işimize yatırım yaptık. Teknolojimizi hep üst seviyede tuttuk.

Panel mobilya ve MDF bebek ve genç odalarımızı son sistem makinalarla üreterek sizlerin beğenizine sunduk, sunmaya devam ediyoruz.

Bugün heyecanımıza yeni heyecanlar ekleyebilecek Bebek Mobilyası üretiminde Dünyada sayılı Türkiye’de bir ilk olan tam otomatik boya hattımızı hizmete soktuk. Bebeklerimiz ve çocuklarımızın sağlıklarını düşünerek yapmış olduğumuz bu yatırım; teknolojinin son nimetlerinden olup, el değmeden boya imkanı sağlayarak daha iyi daha temiz çevreci ürünler üretmemize imkan sağlamaktadır.

Tabi ki bu arada ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek adına ihracatı da unutmadık. Üretimimizin %30 unu ihraç etmenin gururunu yaşıyoruz. Almanya, Belçika, Hollanda, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, Moldova, Kazakistan, Suriye, Libya, İran, Irak, Suudi Arabistan’a yapmış olduğumuz ihraçatlara, yeni ülkeler ilave edebilmek için ihracat birimimiz çalışmalarına şevkle devam ediyor.

Sizlerden aldığımız enerji, destek ve olumlu düşünceleriniz bizi motive etmekte iyiye güzele ulaşma çabamızda bize ışık tutmaktadır.

Ayrıca çalışmalarımızın karşılığında almış olduğumuz Avrupa Birliği En İyi Marka Ödülü’nede layık olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

www.meltemmoduler.com

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

Meltem Bebek ve Genç Mobilya İş İlanları