N.E.T. İletişim

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.netcepmerkez.com

N.E.T. İletişim hakkında:

N.E.T İletişim Türkiyeyi ve Türk halkını tanıyan sektöründe lider Casper ve Vodafone’ un bayisi olarak misyonumuz; iletişimdeki kaliteyi arttırmaktır. Sık sık yeni ürünlerle ve kampanyalarıyla iletişimde konforu sağlayan Vodafone bölgemizde, İzmir ilinin Çiğli ,Menemen ve Karşıyakada ilçelerinde en çok talep edilen bayi olmamızı sağlamıştır.

N.E.T İletişim olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.z siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.

İzmir ilinin Çiğli ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan N.E.T İletişim güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de N.E.T İletişim Cep Merkezimize bekliyoruz.

Firma Bilgileri

  • Çalışan Sayısı
    • 5 Beyaz Yaka
    • 30 Mavi Yaka
  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-19:30
    • Cumartesi: 09:00-18:00

N.E.T. İletişim İş İlanları

N.E.T. İletişim firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!