Na-De Elektronik A.Ş.

Elektrik ve Elektronik  

www.na-de.com.tr

Na-De Elektronik A.Ş. hakkında:

1970 yılında elektronik malzeme üretim sektörüne adım atan NA-DE Elektronik Türkiye’deki lider hareket sensörü, sensörlü aydınlatma armatürü ve bina içi görüntülü iletişim ( intercom sistemi) üreticilerindendir.

Şirket türkiyede hareket sensörü ve sensorlu aydınlatma pazarının 70 % ine hakim olarak lider konumdadır. Elektronik ve mekanik tasarımından, kalıbına, devresinin dizilmesine kadar her aşaması Tuzla-İstanbul’daki 7000 m² fabrikamızda yapılmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız %100 Türk Malı yerli üretim Hareket Sensörünü ve Hareket Sensörlü Tavan ve Duvar Tipi Aydınlatma Armatürlerini üreten ilk Türk üretici konumundadır. Son yıllarda ürün gruplarına eklemiş olduğu ledli sensörlü aydınlatma ürünleri sayesinde yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Üretimin her aşaması ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Ürünlerimiz ise CE-EN ve TSE standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Garanti süremiz hareket sensörlü ürünler için 3 yıldır ve diğer ürün gruplarımız için 2 yıldır.Gost-R sertifikalarımız bulunmaktadır. Bazı ürünlerimizde TUV sertifikalarımız bulunmaktadır.

Ürün Gruplarımız;

*In Sense Grubu : Hareket sensorleri ve Sensorlü Aydınlatmalar

* In Touch Grubu : Bina içi görüntülü görüntülü&sesli iletişim sistemleri

*In Door Grubu: Kapı zilleri, zil butonları, zil trafoları, kapı otomatiği

* In Light Grubu : Aydınlatma armatürleri

*In Fire Grubu : Led’li Acil aydınlatmalar ve Led’li Acil yönlendirme armatürleri

2014 yılı itibariyle 68 ülkeye ihracatımız bulunmaktadır. Katılmış olduğumuz Uluslararası ve Bölgesel fuarlar itibariyle bu sayıyı arttırmayı hedeflemekteyiz. Yenilikçi ve dinamik çalışanlarımız sayesinde dünyadaki trendleri yakından takip ederek NA-DE yi bir dünya markası yapmayı hedeflemekteyiz.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-18:00
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Yemekhane

Na-De Elektronik A.Ş. İş İlanları