Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Nurus Grup

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.nurus.com

Nurus Grup hakkında:

Ofis Mobilyasında Bir Dünya Markası

1927 yılında temelleri atılan köklü bir kuruluş olan Nurus, Türkiye'nin lider ofis mobilyası üreten şirketlerinden biri konumundadır. Ankara bir atölyede başlayan serüven, bugün 22.200 metrekare alana yayılmış, 5 fabrika ile üretim yapan ve günde ortalama 1400 parça üretilen bir şirketin oluşmasına kadar sürmüştür.

Ürettiği ürünleri iç pazarın yanında, yoğun olarak dışarıya da ihraç eden Nurus, İngiltere, İrlanda Cumhuriyeti, Belçika, İsrail, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Abu Dhabi, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Yunanistan, Polonya, Ukrayna ve İtalya olarak sayabileceğimiz 14 ülkedeki satış bayii ve cirosunun % 40'ına varan 20 ülkeye ihracatı ile dünyada ofis konseptini koyan markalar arasında yerini alıyor.

Yurt dışı çalışmalarına ve ihracata ağırlık Nurus son zamanlarda yurt dışında gerçekleştirdiği Saudi Telecom (Sudi Arabistan), İntel (İsrail), Yunanistan Merkez Bankası, Hyundai (Dublin), Procter & Gamble(Sudi Arabistan), Dublin Üniversitesi, Airforce (İsrail), Turan Alem Bankası (Azerbaycan) ve bunun gibi büyük projeleri ile başarılı çalışmalar sergilemektedir.

Teknoloji Nurus'ta sadece insan gücüne bağımlılığı azaltmak ya da işi hafifletmek için değil, firmanın temel felsefesi olan işlerin tamamını en hızlı ve en doğru şekilde yapabilmek için kullanılıyor. Nurus teknolojiyi en iyi şekilde kullanmaya çalışırken, üretimden satışa otomasyon sistemini kurmuş olan sayılı firmalardan biri olma özelliğini taşıyor. Uluslararası standartlara ve kaliteye uygun üretim hattı, en son teknolojiyi barındırıyor.

Nurus, Türkiye'de yetişen değerlere yatırım yaparken Türk tasarımcıların dünyaya açılmasına ön ayak oluyor. Dünyanın sayılı tasarımcıları ile çalışan firma, ürünlerinde kalitenin yanı sıra dizayna ve tasarıma büyük önem vermesi ile tasarım dünyasının I/X serisi ile, dünya devleriyle aynı platformda yer aldığı Industrie Forum'da Ürün Tasarımı konusunda ödül alması ile ispatladı. Mobilya sektöründe ilk defa 30 ülkeden 1320 ürün arasından seçilerek tasarım dünyasının Oscar'I sayılan IF Product Design 2001 Ödülü'nü kazanan Nurus, 2001 Chicago NeoCon fuarında da �the best show� ödülüne layık görüldü. Bu yıl ise KISS serisi ile Red Dot �Best Selection: Office Design 2003�' tasarım yarışmasında finale kaldı.

Nurus Şirketler Grubu NURUS

Merkezi Istanbul'da olan ve İstanbul Gayrettepe ve Ankara Gaziosmanpaşa'da showroom ve satış noktaları bulunan Nurus, kendi markası ile standart ofis mobilyalarının yurt içi ve yurt dışı satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütüyor. Yirmiyi aşkın ülkede Nurus markası ile satış yapan Nurus aynı zamanda k endisi ile aynı anlayışı taşıyan ve dünyada ofis konseptini koyan Wilkhahn, Artifort ve Parri gibi uluslararsı ofis mobilyalarının Türkiye distribütörlüğünü de üstlenmektedir.

NUMAŞ

Ankara Akyurt'ta faaliyet gösteren Numaş, Nurus şirketler grubunun ARGE, tasarım ve üretim çalışmalarını sürdürüyor. 21.000 m2 lik kapalı alanı kaplayan son teknoloji ile donatılmış tesislerde uluslararası standartlara ve kaliteye uygun üretim hattı ile ofis mobilyası ve özel üretim mobilya üretimi yapılmaktadır .

NUMAR CONTRACT

Projelendirmeye özel ürün uygulamaları ve taahhüt projeleri üstlenen Numar Contract, yurt içinde ve yurt dışında otel alanlarından üniversitelere, hastanelerden kendi tarzını yaratmak isteyen çalışma mekanlarına sabit ve hareketli ürünler sunuyor.

NUPA

Nupa, Nurus Şirketler Grubu'nun satış sonrası montaj, bakım ve servis hizmetlerini sürdürmektedir .

NUXX

Life-Style Mağaza oluşumuna yepyeni bir soluk getiren NUXX, ilk mağazasını Mayıs 2007’de Addresstanbul’da, ikinci mağazasını ise Ekim 2007’de İstinye Park’ta açtı. Önümüzdeki 2 sene içinde 10 değişik lokasyonda hizmet vermeyi planlayan Nuxx Mağazalarında kişisel aksesuarlardan dekorasyon objelerine, mobilyadan aydınlatmaya kadar pek çok ürün bulmak mümkün. Ayrıca, İtalyan çanta ve bavul markası Mandarina Duck’da NUXX mağazalarında corner olarak müşterileri ile buluşuyor. Dünyaca ünlü tasarım odaklı ve seçkin 30 markayı biraraya getiren NUXX, çok yakında Ankara Panora, Nişantaşı City’s ve Akaretler W Hotel’de açılıyor. www.nuxx.com.tr

Nurus Grup İş İlanları

Nurus Grup firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!