Oksygen Element Tesis Yönetim Hizmetleri

Çevre  

www.oksygen.com.tr

Oksygen Element Tesis Yönetim Hizmetleri hakkında:


oksygen®Çevre Sağlığı Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri olarak, Alsancak / İZMİR' de yerleşik olarak çalışan, ağırlıklı olarak Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de, Entegre Zararlı Mücadelesi , Haşere Kontrol Hizmetleri , Dezenfeksiyon - Fumigasyon ve Danışmanlık Hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren firmamız 2004 yılından beri varolduğu sektörde, sürekli artan müşteri portföyü ve kalitesi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bünyemizde çalışan Ziraat Mühendisleri, Gıda Teknikerleri, İşletme ve Su Ürünleri Mühendisleri, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli bir oryantasyon eğitimine dahil olmaktadır.
Firmamız, il sağlık müdürlüğünce verilen Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaç Uygulama İzin Belgesi' sahibi ve HASKOD üyesi olup, hizmetlerine TSE 8358 HYB ve ISO 9001-2000 kalite belgesi ile devam etmektedir.
Amacımız, müşterilerimizin uyguladığı tüm Kalite Sistemleri (ISO - TSE - HACCP - BRC vb.) standartları ile birebir uyum içerisinde çalışarak, işletmelerin üretim hassasiyetlerine uygun çalışma programları hazırlamak, müşterimize en iyi hizmeti vermek ve müşterimizin Pazar payını yükseltmesine yardımcı olmaktır.

Firmamız haşere kontrolüne bilimsel yaklaşması, sorunların çözüm noktasında farklı metodlar uygulayabilmesi, yaptığı faaliyetleri raporlandırması, hijyen-yalıtım ve toplam kalitenin uygulanmasında bilgi ve öneriler sunması ve bu hizmetlerin tamamını tescillettiren kalite belgeleriyle, bir ilaçlama firması olmaktan çıkıp, müşterilerinin çözüm ortağı konumuna gelmiştir.
Çalışma sistemimiz, kurulumun her aşamasında hem biz hem de müşterimiz tarafından denetlenebilir bir altyapı üzerine konumlandırılmıştır.Bu sistemi müşterimiz, kurulum ekipmanlarımızın en küçük zincirinden, her ay sonunda verilerin değerlendirildiği en büyük zincir olan Aylık Rapor İndeksine kadar gözlemleyebilmekte ve kendine has olan denetleme mekanizmasına entegre edebilmektedir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:00-17:30
    • Cumartesi: 08:00-12:30
    • Pazar: 00:00-00:00

Oksygen Element Tesis Yönetim Hizmetleri İş İlanları