Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Orion Group

Holding  

www.oriongroup.com.tr

Orion Group hakkında:

Orion Group’da yaptığımız herşeyin temelinde ekip çalışması vardır. Başından itibaren organizasyon yapınızı ve neler yapılması gerektiğini derinden anlamak için yönetim ekibinizle yakın çalışma içine gireceğiz. Bu yakın çalışma yönetim planını geliştirmek, uygulamalarımızı işinize özgü ihtiyaçlar çerçevesinde yapılandırmak, en sonunda da maliyet azaltma ve hizmet geliştirme vaadimizi başarmak için uygun bir platform sağlayacak.

Sizin başarınız bizim başarımızdır. Hangi alanlarda maliyet düşürüp, hizmet seviyesini yükseltebileceğimizi ve hizmetlerimizin ölçüleceği performans göstergeleri’ni birlikte hızlıca teşhis edeceğiz ve başarıya giden yolda ilerlemeye bu noktalardan başlayacağız.

Orion Group’ da , müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleme ve onlara özel cevap verme gibi ortak Bir şirket kültürü oluşturmuş bulunuyoruz. Düzenli toplantılar yaptığımız ve periyodik rapor görüşler sunduğumuz gibi, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere göre hareket ederek sağlam bir yönetim yapısı ve teknik destek takımı oluşturarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. ISO 9001:2000 sertifikalı kalite güvence programımızın bir parçası olarak, yöneticilerimizi sürekli olarak müşteri hizmetleri konusunda eğitime tabi tutmaktayız. Düzenli olarak müşterilerimizle iletişim kurma ihtiyacına büyük önem verdiğimiz için, değişim ve bilgilendirme yönetimi planlarımızda iletişim programları ve idare kurulları oluşturmuş bulunuyoruz.

Hizmet odaklı bir şirket olarak biz, çalışanlarımızın yetenek, deneyim ve adanmışlığını biliyoruz. Bunu yapacak süper ekip olmadan süper hizmet ve süper sonuçları sağlamak mümkün değildir.

Çalışanlarımız olmadan müşterilerimizin beklediği süper hizmet ve kalite garantisini sunamayız. İşimizi her yönüyle iyiden süpere doğru sürekli bir gelişme yolculuğu olarak görüyoruz. Hedefimize doğru ilerlememiz, bizi ileri götürecek doğru yetenekleri olan doğru personelin her üyesinin eğitim ve gelişimine yoğun yatırımlar yapıyoruz. Orion Group her zaman çalışanlarının gelişim ve ilerlemesini desteklemiştir. Bizim için çalışanlarımız bizim en büyük değerimizdir ve hizmette kalitenin temel unsurlarıdır. Yeni çalışanlarımızın güvenini kazanarak aldıkları eğitimi gözden geçiriyor, yetenek eksiklerini saptıyor ve eğitim planları geliştiriyoruz.

Yıllık değerlendirmeler sayesinde, eğitim ihtiyaçlarını ve kariyer geliştirme gereksinimlerini daha iyi görüyor ve bu doğrultuda oluşturduğumuz süper ekibi hizmetinize sunuyoruz.

Orion Group İş İlanları

Orion Group firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!