Osmanlı Şirketler Grubu/ Osmanlı Gıda

Hızlı Tüketim Malları  

www.osmanligida.com

Osmanlı Şirketler Grubu/ Osmanlı Gıda hakkında:

Osmanlı Grup, 1940 ʼlı yıllara kadar uzanan ticaret tarihçesi ile Alaşehirʼden Türkiyeʼnin dört bir yanına uzanan yolculuğuna Kelepir Amca ile başlamıştır. Tek sermayesi olan dürüstlüğü, içtenliği ve işine olan saygısı ile Mehmet Enç, yolculuğuna Bakkaliye ile başlamış; hırdavat ve zahire işlerle 1980 ʼli yıllara kadar hem ticari alanda büyümüş hem de arkasından gelen nesillere doğru iş yapma ahlakını aktarmıştır.
1980 ʼlerden sonra ise değişen Türkiye yapısı ile birlikte ailenin ikinci neslinden Mustafa Enç toptan bakkaliye ürünleri dağıtımına başlayarak şirkete yeni bir soluk getirmiş ve 1990’ lı yıllarda şirketi kurumsal bir yapıya kavuşturarak Kelepir Gıda Ltd. Şti.ʼnin adımlarını atmıştır.
Bugün, en büyük mirasımız olan dürüstlük, içtenlik ve samimiyet ile yolumuza dört alanda devam etmekteyiz. 20.000ʼe yakın müşteriye ulaşan hizmetlerimiz ve binlerce kişiye sağladığımız istihdam ile attığımız adımlarımızda güven ve saygıyı kendimize mihenk taşı olarak aldık ve geleceğe gidiyoruz.
Dört ana grubumuz altında yer alan Filo, Dağıtım, Lojistik ve Gıda ile çok farklı alanlarda tüketicilere ulaşırken, hiçbir zaman ödün vermediğimiz değerlerimizle gücümüzü köklerimizden alarak geleceğe gülümsüyoruz.

Firma Bilgileri

  • Çalışan Sayısı
    • 250 Beyaz Yaka
    • 20 Mavi Yaka

Osmanlı Şirketler Grubu/ Osmanlı Gıda İş İlanları

Osmanlı Şirketler Grubu/ Osmanlı Gıda firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!