Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Panda

Gıda  

www.panda.com.tr

Panda hakkında:

PANDA, PANDA, PANDA,
İŞTE YENİ NESİL DONDURMA.........

Has Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1984 yılında yerli sermaye ve ALFA LAVAL (Danimarka) teknolojisi ile kurulmuş Türkiye’nin ilk endüstriyel ambalajlı dondurma üreticisidir. Tüm üretimi dünya standartlarında hijyen ve kalite koşullarına uygun olarak otomasyon sistemiyle deneyimli bir kadro tarafından gerçekleştirilmektedir.

Toplam Kalite Yönetimi bilinciyle; kalite anlayışını her alanda gerçekleştirmeyi amaç edinmiş ve bu amaç doğrultusunda tüm birimlerini yeniden yapılandıran firmanın değişmez ilkeleri;

KALİTELİ ÜRÜN ve HİZMET ANLAYIŞI
TÜKETİCİ ODAKLI ETKİN PAZARLAMA
TÜKETİCİNİN İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAK
MÜŞTERİ VE TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ
EKİP RUHUYLA HAREKET EDEN YETKİN VE MUTLU ÇALIŞANLAR
İLETİŞİMDE MÜKEMMELLİK
SOSYAL SORUMLULUK
ÇEVRE DOSTU  ÜRETİM

olarak özetlenebilir.

İstanbul Avcılar'da 10.000 m2lik kapalı alanda kurulu modern tesislerinde, uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak tamamen kapalı sistemle üretim yapan Panda sektördeki 21 yıllık tecrübesiyle hem uluslararası tatları, hem de geleneksel Türk tatlarını içeren geniş ürün yelpazesini tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Her türlü yaş grubuna ve sosyo-ekonomik gruplara dahil insanların değişen damak zevkine hitap eden  53 ayrı tat ve 98 değişik çeşitten oluşan ürün gamı üç ana başlık altında toplanmaktadır:

  • Impulse - Anında tüketilen ürünler
  • Take Home - Ev tipi ürünler
  • Catering - Endüstriyel ürünler

Firmanın satış operasyonu modern teknoloji kullanılarak ve tamamen bilgisayar destekli olarak yürütülmektedir. Türkiye'de VPN data hattı üzerinden etkin satış operasyonu yürüten ilk kuruluştur. Panda ürünleri, tüm Türkiye'ye yayılmış bayileri ve direkt dağıtım merkezleri ile soğuk zincir ilkeleri doğrultusunda on binlerce satış noktasından tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne pazardaki gelişmeleri öngörerek sürekli bir büyüme trendi izleyen şirket, 2005 yılını "Daha Büyük Atılımların Yılı" olarak ilan etmiş ve satış noktası sayısının %60 artmasını sağlayacak 7 Milyon $'lık yatırımı gerçekleştirerek pazar payını artırmayı hedeflemiştir.

Yurtiçi pazar payı %25 olan Panda, uluslararası pazarda Arnavutluk,Bosna, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu'da gerçekleştirdiği ihracat faaliyetlerini Kosova'daki pazar liderliği konumunu koruyarak diğer Balkan ülkelerinde de yaygınlaştırmıştır. Türk damak tadını uluslararası pazara taşıması nedeniyle de 2002 yılında Uluslararası Başarı Ödülü kazanmıştır.

Firma, insan kaynaklarına yaptığı sürekli yatırımlarla da çalışanlarının organizasyonel ve bireysel gelişimlerini destekleyerek işlerinde etkin, verimli ve başarılı olmaları hedefi doğrultusunda hareket etmektedir.

Panda İş İlanları

Panda firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!