Parlaklar Madeni Yağ

Diğer  

www.parlaklar.com

Parlaklar Madeni Yağ hakkında:

Biz Kimiz?

Parlaklar, madeni yağ ticari faaliyetlerinde bulunmak amacıyla 1985 senesinde kuruldu. İlk günden beri ilkeli ve yenilikçi hizmet standartlarından taviz vermeyen Parlaklar, geniş müşteri kitlesine güvenilir marka ve ürün çeşitliliği sağlayarak hizmet sunmaktadır. Şirket, portföyünde bulunan EXCELL, VISCOL, EUROLUB, LUBEX, 444 MOTOR YAĞLARI markalarının İstanbul ve Trakya Bölge Bayiliği temsilciliğini başarıyla sürdürmektedir.

H-MAC ve OilMarkt.com ile daha da büyüdük!

Parlaklar, oluşturduğu H-MAC markasıyla performans ve gücü bir arada sunan motor yağı, ve antifiriz ürünlerini yerel ve global pazara taşımaktadır. Firma, kendi mühendislik teknik ve birikimleriyle milli marka olma özelliğini taşıyan H-MAC ile sektör içerisindeki konumunu güçlendirmiştir. Şirket, yerel pazardaki rolünü daha da arttırmak için kurduğu OilMarkt.com ile de geniş bir müşteri kitlesine kendi oluşumu H-MAC ve bayiliğini yaptığı markaları sunmaktadır.

Endüstriyel yağ tedarikçiniz!

Parlaklar, otomotiv ve çeşitli sanayi sektörleri için ihtiyaç duyulan yağların tedarik edilmesi ve müşterilere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda; motor ve motor yağ katkı ürünleri, gres ve endüstriyel nitelikteki yağları ürün gamında bulundurmaktadır. Şirket, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini çeşitlendirerek; kesme ve soğutma sıvıları, filtre ve akü ürünlerine de yer vermektedir.

Kalite, farkı ortaya çıkarmaktır!

Parlaklar Madeni Yağ, 32 senelik faaliyetleri içerisinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde sektöründe önemli bir marka haline gelmiştir. İstikrarlı bir şekilde müşteri kitlesini ve pazar payını arttıran Parlaklar, yeni iştirakler ve yatırımlarla ülke ekonomisine katkı sunmaya devam etmektedir.

Misyon

Müşteri ilişkilerini daima kalıcı kılacak değerleri ifade eden; hızlı teslimat, uygun fiyat, kaliteli marka ve ürün kriterlerini verimli şekilde yürütmek. Müşteri ihtiyaçları ve çağın gereklerine uygun şekilde yenilikçi çalışmaları sürdürmek.

Vizyon

Hizmet verdiği sektör içerisinde büyümeyi sürdürerek, kaliteli hizmet değerleriyle herkesin buluşmasını sağlamak. Yeni yatırımlar ve ortaklıklarla ülke ekonomisine katkı sağlayıcı rolü etkin kılmak.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 1 Beyaz Yaka
  • 10 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-18:00
  • Cumartesi: 08:00-18:00
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Yemekhane

Parlaklar Madeni Yağ İş İlanları

Parlaklar Madeni Yağ firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!