İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Prokser Elektromekanik Sistemleri

Elektrik ve Elektronik  

www.prokser.com.tr

Prokser Elektromekanik Sistemleri hakkında:

Prokser Elektromekanik Sistemler LTD. ŞTİ. Otomasyon konusunda Uzman ve Tecrübeli bir mühendislik firmasıdır.

Prokser yoğunlukla Hazır Beton Santrali, Taş Kırma-Eleme Tesisi ve Asfalt Üretim Plenti otomasyonları yapmakla birlikte Ev Otomasyonu, Pres Otomasyonu, Çapak Sarma Otomasyonu, Su Arıtma Tesisi, Beton Enjeksiyon Tesisi, Parke Tesisi, Kum Tesisi gibi her türlü otomasyon ihtiyaçlarını karşılayabilen bir firmadır. Referanslarımızı www.prokser.com.tr web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup o günden bu yana başta Türkiye olmak üzere Rusya, Kazakistan ve Orta Asya Ülkeleri, Libya, Cezayir ve Kuzey Afrika Ülkeleri, Azerbaycan ve Kafkas Ülkeleri, Irak, Afganistan, Pakistan, Dubai, Umman, Ekvator Gine, Bulgaristan, Kosova gibi geniş bir yelpazede ülkelere santral kurulumu gerçekleştirmiştir. Türkiye içerisinde de birçok santral kurulumu gerçekleştirilmiştir.

Otomasyon dünyasının en önemli parçalarından olan PLC(Programmable Logic Controller - Programlanabilir Mantık Kontrolü) konusunda kullanılan markalar çeşitlilik göstermekle birlikte yoğun olarak Telemecanique marka PLC'lerin Twido Serisi tercih edilmektedir.

Elektrik Kontrol Panosu olarak TSE ISO Belgeli Elektrostatik Toz Boyalı Panolar tercih edilmektedir. Elektrik Kontrol Panosu elemanlarından Termik, Kontaktör ve Motor Koruma Şalteri için Telemecanique, Şalter ve Sigorta için Merlin Gerin, Röle, Klemens ve Kanal için Phoenix Contact markaları tercih edilmektedir.

Tartım Indikatör markaları olarak Densi ve Esit, Load Cell olarak Mscell, Tedea ve Esit markaları kullanılmaktadır.

Otomasyonun tam kontrolünü sağlayan Bilgisayar Programı (SKADA) tamamen kendi mühendis kadromuz tarafından yapılmaktadır. Program, Visual Studio.NET 2008 ile ve PostgreSQL veritabanı kullanılarak tasarlanmaktadır. Ayrıca animasyon ekranları DirectX ile üç boyutlu (3D) olarak tasarlanmaktadır.

Otomasyon sisteminin uzaktan kontrolünü sağlayan web izleme ara yüzü sayesinde Dünyanın her yerinden sistemi takip edebilme gerektiğinde müdahale edebilme imkanı sunuyor. Ayrıca sisteminin kontrolü kablosuz ağlarla yapılabilir ve birden fazla sistem birbirine etkileşimli olarak tek bir yerden kontrolü sağlanabilir.

Programlama ara yüzünde SQL tabanlı tüm veritabanları ile etkileşimli olarak çalışabilmekteyiz. Bu sayede programımız dışındaki ek yazılımlara da uyumluluk sağlamış oluyoruz. Gelişmiş teknolojiyi takip ederek Microsoft’un sunduğu en son programlama yazılımı olan Visual Studio .Net 2010 ile C# programlama dilini kullanmaktayız. Ayrıca Web ara yüzü için isteklere uygun olan programlama dillerinden Asp.Net kullanmaktayız.

Prokser kadrosundaki tecrübeli bilgisayar mühendisleri, elektrik-elektronik mühendisleri, tekniker ve teknisyenlerin birbirleriyle uyumlu çalışmaları sayesinde her türlü otomasyon, yazılım, geliştirme, modernizasyon, entegrasyon işlemlerini yapabilmektedir. Sistemdeki diğer uygulamalarla uyumluluk sağlayabilmektedir.

Yaptığımız yazılımlar Windows XP, Windows Vista yada Windows 7’ye uyumluluk sağlamaktadır. Birden fazla bilgisayarla etkileşimli çalışmalarda bilgisayarlar farklı özellikte ve farklı işletim kullansalar dahi sistem uyumluluk sağlayabilmektedir.

Tecrübeli ekibimiz sayesinde eski otomasyon sistemlerini yeniden yapılandırıp geliştirilmiş sistemimizle modernize etmekteyiz.

Bir problem olduğunda teknik destek ekibimizin hızlı geri dönüşü sayesinde sorun çok hızlı bir şekilde giderilmektedir.


Şirketimiz

· Anahtar teslimi otomasyon sistemleri tasarımı ve uygulaması,

· Modernizasyon projeleri,

· Montaj ve devreye alma,

· Bakım, teknik servis ve danışmanlık,

· PLC sistemi konfigürasyon ve programlama,

· SCADA sistem konfigürasyon ve programlama,

· Beton santrali otomasyonu,

· Taş kırma eleme tesisi otomasyonu,

· Asfalt üretim plenti otomasyonu,

· Su arıtma tesisi otomasyonu,

· Beton enjeksiyon tesisi,

· Parke tesisi otomasyonu,

· Kum Tesisi otomasyonu,

· Pres otomasyonu,

· Çapak otomasyonu,

· Ev otomasyonu,

· Diğer otomasyon sistemleri,

· İnternetten izleme ara yüzü,

· Diğer sistemlere entegrasyon,

· Kamera ile kayıt ve online izleme

Hizmetleri vermektedir.

Prokser Elektromekanik Sistemleri İş İlanları

Prokser Elektromekanik Sistemleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!