Prosis Danışmanlık

Danışmanlık  

www.prosisdanismanlik.com

Prosis Danışmanlık hakkında:

Prosis Danışmanlık olarak Temmuz 2005’den beri faaliyet gösterdiğimiz danışmanlık sektöründe uzmanlaşmaya doğru gidip yeni bir faaliyet alanı ile siz iş ve çözüm ortaklarımıza hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Ana çalışma alanlarımızdan biri olan müşteri memnuniyeti ve gizli müşteri araştırmaları alanındaki uygulamalarımızı öncelikle Ankara sonrasında ise İstanbul merkezli firmalarla yürütmeye başladık ve artık uygulamayı Türkiye’nin birçok şehrinde yürütmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu başarımızı insan kaynakları alanında sunduğumuz hizmetleri daha organize ve insan kaynakları sürecinin en başından eleman seçme yerleştirme işlemlerinden başlayarak sürdürmeye karar verdiğimizden beri yoğun bir çalışma içerisindeyiz.

İş ortaklarımıza sunduğumuz performans değerlendirme ,ücretlendirme sistemlerinin kurulumu ve firma adına uygulanması,iş ve görev tanımlarının belirlenmesi,organizasyon şemalarının oluşturulması konularına ek olarak bundan böyle özel istihdam bürosu olarak eleman seçme yerleştirme alanında da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Nitelikli işgücünden oluşan veritabanımız ,iyi bir eğitime ve donanıma sahip olan danışman kadromuzla ,müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ,katma değer yaratan insan kaynağını mümkün olan en kısa sürede bulmak için çalışıyoruz.

Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz projelerdeki göstermiş olduğumuz performansı bundan böyle işe yerleştirme hizmetlerinde de göstermeye kararlıyız.Çalışmaya başlayacak olduğumuz bu yeni alan ile eskisinden çok daha güçlü bir noktadayız.

Siz iş ve çözüm ortaklarımızla işbirliğimizin devamını dileriz.

Prosis Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. Türkiye İş Kurumu 26/02/2008 tarihli 273 nolu belge ile hizmet vermektedir.

Prosis Danışmanlık İş İlanları

Prosis Danışmanlık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!