İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Q Plus Cafe

Restorancılık  

www.qpluscafe.com

Q Plus Cafe hakkında:

BU ARALAR BİZE HER ŞEY BİRAZ Q…

Artık İstanbul’un en sevdiği harf Q!

Hayatınızda kaç kere Q harfini kullandığınızı bilmiyoruz ama sadece bir harf, o güzel tek bir harf hayatınıza birçok yeni tat getirecek.

Bir kere QPLUS, AVM Airport Ataköy’de. Yeri güzel. Tam merkez. Alışveriş sonrası dinlenmelerine, sadece gelip lezzetli menülere göz atmaya, belki de hayatınızın en önemli konuşmalarını yapmaya ve hatta en özel teklifini yapmaya birebir. Belki sadece laptop’ınızı açıp, işinize bakmak ve sadece ruhunuzun sesini dinlemek istiyorsunuz. Ne ala! Dilerseniz bunu çok özel ve bildiğiniz lezzetlerden çok farklı kokteyllerimizi içerken konuşalım.

İstanbul’a bir de buradan baQın…

Derler ya, “ara sıra kaçasım gelir, kendimle başbaşa kalasım gelir”. Tamam, o da mantıklı ama bazen de müthiş tasarımıyla göz kamaştıran, menüsüyle iç gıdıklayan, samimi ve çok kaliteli bir mekanda olmak da bazen ruhunuzun coşkuya ve güzelliğe koşmasını sağlamaz mı? İhtiyacınız olan ilham zaten hemen yanı başınızda. İstanbul’un asaleti ve karşı koyulamaz ruhu tam karşınızda. Aslında hepimizin tam olarak istediği de bu…

SosyalliQ insanın kendine yakışanı yapmasıdır…

Çocuklarınızla nefis bir sabah kahvaltısı, sevdiklerinizle bir yorgunluk kahvesi veya bizzat kendiniz ile muhabbetlerin bir tanesi… Ne kadar keyifli, ne kadar kulağa hoş… QPlus’ın farkı da işte tam burada ortaya çıkıyor; olay tamamen seçimde. Sabah kahvaltılarından, sağlık ve lezzet dolu salatalara, gurme dokunuşları ile tamamlanan enfes yemeklerden ,nargileye kadar o kadar çok seçenek önünüzde olacak ki, seçmesi biraz zor olacak. Neyse ki vaktiniz bol; QPlus’da saniyeler keyifli, garsonlarımız bilgili.

Formda kalmaQ hiç bu kadar zevkli olmamıştı…

Fiziksel forma takılıp kalmayın; arkadaşlarınızla unutulmaz bir buluşma organize etmek de ne kadar formda olduğunuzu gösterir. Çünkü onlar için en iyisini istersiniz, o günün en özel olmasını istersiniz. Hiç merak etmeyin, hepsi bizde… QPlus sadece zengin yiyecek, içecek ve nargile menüsü ile değil, göz alıcı tasarımı, konforu ve modunuza uygun müzik tercihleriyle de formda kalmanızı sağlar. Tabii siz yine de salatalarımıza bir göz atabilirsiniz. Ne de olsa aramızda. Öyle değil mi?

Aslında tek ihtiyacımız sevmeQ…

Hayatı, o sevimli koşturmaları, küçük kaçamakları, kocaman mutlulukları, günün getirdiklerini sevmek ve kucaklamak. Birbirinden güzel lezzetlerin tadına bakmak, bunu yaparken de keyif almak… QPlus da işte bu ama amaçla, iki farklı sektörden sadece güzellikleri, en nadide ve seçkin haliyle yaşamak ve yaşatmak için bir araya gelen 2 girişimci tarafından 2017 yılının Mart ayında açıldı. Artık İstanbul’un en sevenleri, sevilenleri QPlus’da bir araya geliyor, sevilen lezzetlerle ve gelecekteki yepyeni şubelerle ışıltılı bir yolculuk başlıyor.

Adresimiz Airport AVM Ataköy… Masanız şimdiden hazır.

Şimdi Q Zamanı…

Q Plus Cafe İş İlanları

Q Plus Cafe firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!