Smart Elektromekanik Mekatronik Mühendislik

Makine  

www.smartelektromekanik.com.tr

Smart Elektromekanik Mekatronik Mühendislik hakkında:

2011 yılı başında kurulan, birçok üretim dalında olmayı kendine hedef edinen, imalat, montaj, otomasyon projeleri alan ve projelendirip uygulayan bir mühendislik firmasıdır. Firmamız kendi alanlarında deneyimli teknik kadrosu ile taleplerinizi en kaliteli, en uygun ve en ekonomik çözümleri tasarlayarak müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Kuruluşundan itibaren kısa süre içerisinde yapmış olduğu projeler, sistem çözümleri ve uygulamalar sektördeki yükselişini hızlı bir şekilde artan bir ivme ile sürdürmesini sağlamaktadır. Şirketimiz kuruluş yılında kendine kalite hedefleri koymuş, kuruluşunun ilk yılında TS EN ISO 9001:2008 kalite belgesini almıştır.

Smart Elektromekanik mekanik, hidrolik, otomasyon olarak birleştirilmiş yeni adıyla Mekatronik projeler hazırlayıp hayata geçiren bir şirkettir. Çalışan ekibimiz zamanın ve tecrübenin zorunlu kıldığı özelliklerin bilincinde olup projeleri hayata geçirmektedir.

Smart Elektromekanik olarak, teknolojik gelişmelerin takipçisi olup projelendirme, uygulama ve mühendislik hizmetleri konusunda müşterilerimizin taleplerini karşılamak öncelikli hedefimizdir.

Kalite Politikamız;

SMART ELEKTROMEKANİK olarak üretim ve hizmette dürüstlük, güven ve tanımlanmış kalite ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını aşarak piyasadaki konumumuzu güçlendirmek, örnek ve önder kabul edilen bir düzeye gelmektir.

Kalite politikamızın temel ilkeleri şunlardır;

Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak anlayıp zamanın da karşılamak

Ulaştığımız başarı ile yetinmemek, sürekli daha iyisini yapma çabasını göstermek

Başarı için ekip çalışması bilinci ile davranmak.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 07:30-17:30
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Yemekhane
  •  Kıyafet (pozisyona bağlı)

Smart Elektromekanik Mekatronik Mühendislik İş İlanları