Timsan

İmalat  

Timsan hakkında:

1982 yılında elektrik ve mekanik taahhüt işleri yapmak üzere kurulmuş olan TİMSAN, 1986 yılında inşaat bölümünü de bünyesine ekleyerek yoluna devam etmektedir. Günümüze dek anahtar teslimi komple inşaat, yada yalnızca elektrik veya mekanik işler olmak üzere pek çok projeyi başarıyla tamamlamış bulunmaktadır. Daha çok yabancı sermaye finanslı özel şirketler ile çalışmış olan firmamız son yıllarda özel sektörün dışında devlet kuruluşlarına ait işlerde başarılı olmuştur.

Gerek bünyemizde bulundurduğumuz uzman mühendis kadromuz, gerekse uzun yıllardır ortak olarak çalıştığımız kuruluşlar ile oluşturulan ortak platformlar sayesinde uygulama hizmetlerinin yanı sıra uygulayacağımız işlere ait projelerin oluşturulmasında da hizmet verebilme kabiliyetine sahip bulunmaktayız. Ayrıca inşaat hem de elektrik ve mekanik konularında projeyle birlikte uygulama yapabilmemiz bizlere olduğu kadar sizlere de son derece olumlu avantajlar sağlayacaktır. Takdir edersiniz ki, her üç konuda tek bir firma ile çalışabilme olanağı sizlere özellikle, koordinasyon problemini ortadan kaldırarak zaman ve çözüm konusunda epeyce kolaylıklar sunacaktır. Firmamız açısından da mobilizasyon, genel gider ve iş hacmi gibi konularda lehimize oluşacak avantajlar, ayrıca sizlere maliyet ucuzluğu olarak mutlaka yansıyacaktır.

Firmamız özellikle sanayi tesisleri, uçak hangarları, özel amaçlı binalar, çimento tesisleri ve hastane gibi spesifik konularda ağırlıklı tecrübe sahibidir. Zira bugüne kadar iki adet uçak hangarı anahtar teslimi olarak bitirilmiş, bir adet hangarın kaba inşaatı yapılıp elektromekanik projeleri geliştirilmiştir. Elektromekanik işlerimize en güzel örnek İstanbul hızlı tranway projesidir. Bunun yanı sıra pek çok sayıda da fabrika inşaatı başarıyla tamamlanmıştır. Yine firma bünyemizde 200 yataklı bir adet hastanenin komple mekanik işleri tamamlanmış olup 300 yataklı ikinci hastanenin ise elektrik işleri ve Denizli Çimento fabrikasının klinker silosu inşaatı, çelik konstrüksiyon imalatları ve mekanik montajları halen devam etmektedir.

Özet olarak faaliyet alanlarımızı genelleyecek olursak,

İnşaat grubu;
- Betonarme
- Çelik
- Prefabrik

Mekanik grubu;

  1. sıhhı tesisat
  2. ısıtma, soğutma ve havalandırma
  3. buhar tesisatları
  4. yangın söndürme sistemleri
  5. arıtma sistemleri
  6. endüstriyel sistem ve tesis montajları

Elektrik grubu;

  1. kuvvetli akım
  2. zayıf akım

konularında her türlü hizmet vermeye devam etmektedir.

Timsan İş İlanları

Timsan firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!