İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tomurcuk Otomotiv

Otomotiv  

tomurcukoto.com/

Tomurcuk Otomotiv hakkında:

1979 yilinda Irfan YÖNEL tarafindan oto tamir atölyesi olarak kurulan tomurcukoto,1991 yilinda Lada Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye baslamistir.

1993 yilinda Bursa'da oto tamir dalinda ilk,TSE hizmet yeterlilik standartlarina ulasmanin gururunu yasamistir.

Firmamiz 1996 yilinda Limited Sirketi olmus,Y.TOMURCUK Otomotiv Servis Hizmetleri ve Makine Sanayi Ltd. Sti. Adiyla hizmetlerine devam etmistir.

1997 yilinda Volkswagen Group,Skoda Yetkili Servisi olarak büyümesini sürdürmüstür.

2008 yili ocak ayi itibariyle Mermerler Holding'in Türkiye Distrrübütörü oldugu Çin otomotiv devi Chery markali araçlarinda yetkili servis olarak hizmet alanini genisletmistir.

LPG Gaz dönüsüm sisteminin de öncülerinden olan tomurcukoto, bu konuda en üst düzey teknolojiyi kullanip bilimsel çalismalar yapmistir.

Halen otomobil servis hizmetlerini son sistem bilgisayar destekli teknolojik cihazlarla yapan tomurcukoto, zengin makina parkına sahiptir.

Motor-Mekanik-Kaporta-Firin Boya-Elektrik-Rot-Balans-COOPER ve PIRELLI Lastik bayiliği -Jant Düzeltme-Klima-Fren Test-Yanal Kayma-Amortisör Test-Kurtarici ve Acil Servis hizmetlerinin yaninda LPG sistemlerinin montaj, bakim, onarim ve egsoz emisyon ayar hizmetinide sürdürmektedir.

33 yillik tecrübeli geçmisi olan tomurcukoto, tomurcuk ismini otomotiv sektöründe marka haline getirmiş ve kurumsallaşmak adına gelişmektedir. tomurcuk ismi kurucumuz Sn. İrfan YÖNEL'in lakabı firmamızın ise ticari ünvanıdır.

33.yılında Anadolu grubunun ithalatını yaptığı Geely markalı araçların yetkili servis-yedek parça-garanti-sigorta-ikinci el operasyonunuda bünyesine katarak hizmet ağına bir marka daha eklemiştir.

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren tomurcukoto diğer markalarda yakaladığı başarıyı Geely ile de yakalamayı hedeflemekte,markayı Bursa'da iyi yerlere getirmeyi amaçlamaktadır.

tomurcukoto otomobil konusunda her türlü servis hizmetlerini
Merkez:Besevler Küçük Sanayii Sitesi 17/A Blok No:1-2-3-4 Adresinde sürdürmektedir.

tomurcukoto, 33. Hizmet yilinda 2. kusak isletmeciliginde,genç ve dinamik kadrosuyla YASİN TOMURCUK önderliğinde, %100 müsteri memnuniyeti odakli kaliteli hizmetlerine devam etmektedir.


OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ FAALİYELER 0 araç satış 2.el sigorta L.P.G. Satış-servis montaj servis yedek parça kaporta boya detaylı iç dış temizlik mekanik elektronik diognastic test-arıza teşhis rot- balans fren-amortisör test jant-lastik-akü bayiliği a 'dan z ye tüm binek markalara sınırsız servis hizmeti tüv muayne öncesi test- hazırlık 7/ 24 acil servis yerinden alım-yerine teslim-vale hizmeti

MİSYONUMUZ ;


YETKİLİ OLARAK ATANDIĞIMIZ VE HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALARA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA PROGRAMLARI İLE DESTEKLENEN KALİTELİ SERVİS HİZMETLERİNİ SON TEKNOLOJİK CİHAZLAR KULLANARAK MÜŞTERİYE SAYGILI VE ETİK KURALINA UYARAK 7/24 HİZMET VERMEKTİR.VİZYONUMUZ ;


KONUSUNDA AVRUPADA VE DÜNYADAKİ GELİŞMELERİ TAKİP EDEN İLERİ TEKNOLOJİ KULLANARAK HİZMETİ ÜRETEN VE HİZMETİ SATIN ALANIN MEMNUNİYETİNİN ÜST DÜZEYDE OLDUĞU, ÇALIŞANLARI OLARAK ONUR DUYULAN, NİTELİKLİ HİZMETİ KESİNTİSİZ SUNAN, MESLEĞİNDE VE UYGULANAN BRANŞLARDA ÖNDER OLMAK VE ÖRNEK ALINAN BİR KURULUŞ OLMAKTIR.


http://tomurcukoto.com/

Tomurcuk Otomotiv İş İlanları

Tomurcuk Otomotiv firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!