Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Toros Gübre

Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat  

www.toros.com.tr/

Toros Gübre hakkında:

Tekfen Tarımsal Sanayi Grubu, Tekfen Holding'in dört ana grubundan biridir. Grup, gerek Tekfen bünyesinde gerekse Türk tarımında önemli bir konuma sahiptir. Bünyesindeki üretim, pazarlama ve hizmet şirketleri ile Türk çiftçisine ve tarımına çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet götürmektedir.

Grubun en büyük üretimi kimyasal gübre alanında olup, Ceyhan ve Mersin'deki iki fabrikası ile Türkiye'nin üretim kapasitesinin üçte birini karşılamaktadır. Bu tesislerin gereksindiği enerji her iki fabrikada kurulu kojenerasyon üniteleri ile sağlanmaktadır. Her iki tesiste gübre torbalamasında kullanılan polietilen ve polipropilen torbaların üretimi Adana'daki torba fabrikasında yapılmaktadır. Tarımsal Sanayi Grubu, çiftçilerimizin gereksindiği kaliteli tarla ve sebze tohumlarını yabancı ortaklıklarla kurulmuş şirketleri kanalıyla üretmektedir. Bunlara ek olarak, yine yabancı ortaklarla Antalya'da kurulu seralarında, özel üretim teknikleri kullanılarak üretilen sebze fideleri çiftçilere ve sektörün hizmetine sunulmaktadır.

Üretimi ve alımı yapılarak son kullanıcılara sunulan ürünleri Türkiye çapında 7 bölge müdürlüğü, 700'e yakın bayi ile pazarlanmaktadır. Tarımsal Sanayi Grubu ayrıca motel, benzin istasyonu işletmeciliği etkinliklerini de kapsamaktadır. Ceyhan'daki tesislerinde kurulu, yörenin en büyük ve en yüksek kapasiteli deniz terminali sayesinde, tüm Güneydoğuya ve komşu ülkelere her türlü dökme ve sıvı ürünleri yükleme, boşaltma ve depolama hizmetleri verilebilmektedir. Bu tesislere gelen tüm gemilere eksiksiz acentalık hizmetleri sunabilmektedir. Türkiye'nin ve bölgenin en büyük serbest bölgesi de her türlü sanayi yatırımına uygun altyapısı , depolama ve ofis olanaklarıyla Grup tarafından işletilmektedir.Merkezi, fabrikaları, bölgeleri ile geniş bir coğrafyada yürütülen bu etkinlikler, bütün noktaları kapsayan bilgisayar ağı üzerinden, anında bilgi akışı sağlayan, planlama, tedarik, üretim, satış, dağıtım ve finansal süreçlerin tamamını içine alan Kurumsal Kaynak Planlaması yazılımı ile gerçekleştirilmektedir. Grup, bilgi teknolojilerini kullanma düzeyi sayesinde sektörde ilk ve tek olma özelliğiyle ayrıcalıklı bir konuma sahiptir.

Toros Gübre İş İlanları

Toros Gübre firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!