Turex Turizm

Turizm  

Turex Turizm hakkında:

MYTUREX

2001 yılında kurulan Turex Turizm, personel taşımacılığı alanındaki deneyimlerini MyTurex’i kurarak turizm alanına da yaymayı hedeflemektedir. Turizmin gelişmesi ve müşteri taleplerinin artmasıyla, turizm satış ağı alanına yatırım yapan şirketimiz, turizmin tüm ürünleriyle alanında lider bir marka hedefindedir.

Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, "www.transfer444.com”, "www.biletika.com” ve "www.tatilika.com” web portaIları ile tüm Türkiye’de online olarak ulaşılabilir bir servis ağı kurmuştur.

MyTurex 444 789 0 çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve profesyonel satış ekibi ile "Kalite” prensibine ulaşmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz
MyTurex, müşterilerinin "Memnuniyet” taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak "Turizmde Kalite” prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.

TRANSFER

Havayolu taşımacılığının hızla gelişmesi ve yolcu taleplerinin artmasıyla bölgesel ulaşıma yatırım yapan şirketimiz otel, turistik, iş, vip, özel, paylaşımlı, butik, araç tahsis, fuar, kayak, helikopter, deniz ve classical transfer hizmetleriyle alanında lider bir markadır.

Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, 444 789 0 çağrı merkezi, müşteri hizmetleri, havaalanı servisleri ve yetkili acenteleri ile "Kalite” prensibine ulaşmayı hedeflemektedir.

BİLET HİZMETLERİ

Havayolu taşımacılığının hızla gelişmesi ve yolcu taleplerinin artmasıyla online rezervasyon sistemine yatırım yapan şirketimiz, çağrı merkezli satış ve destek hizmetleriyle alanında lider bir markadır.

88-2 17032 IATA yetki belgeli acentemiz Amadeus e-power sistemiyle sizlere en güvenilir ve en güncel hizmeti sunmaktadır.

Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, "biletika.com” web portaIı ile tüm Türkiye’de online olarak ulaşılabilir bir servis ağı kurmuştur.

TURİZM

Tatil seçimini önce biz yapıyoruz.

Türkiye'nin en gelişmiş turizm portallarından Tatilika, tatil seçimlerinizde sizlere güvenilir, kaliteli ve en doğru fiyatı sunabilmek amacıyla kuruldu. Tatilika, bu amaçla tatil seçiminiz öncesi her tesisi ve turu ince eleyip sık dokuyor ve seçilmiş ürünleri sizlere sunuyor. Tatil sizler için en değerli zaman dilimi. Bunun değeri çok iyi biliyoruz ve en iyi tatili geçirmeniz için çalışıyoruz.

Tatili çok çeşitle aramak artık kolay?

Farklı tur operatörlerinden 1000’lerce tesis,

En avantajlı fiyatları online sunan sistemimizle Türkiye'den ve dünyadan binlerce farklı oteli bulabilme imkanı.

Kültür Turu, Yurtdışı Gezileri, Mavi Yolculuk, Gemi Seyahat (Cruise) Servisleri ve daha birçok tura kolay ulaşabilme imkanı.

"Seyahat Danışmanınız” her zaman yanınızda.

Tatili bilen birinden almak, konunun uzmanını dinlemek istiyorsanız, profesyonel seyahat danışmanlarımız sizler için, turizm sektörünün alt yapısı en yüksek çağrı merkezinde sizleri bekliyor.

444 789 0 yeni turizm numaranız…

Tatil, bilet, transfer siz karar verin arayın, tüm bu hizmetleri tek bir çağrı merkezinden hem de profesyonelce alabilirsiniz. Sürekli güncellenen web sayfalarımız

İnternet sitemiz ve çağrı merkezimizden alacağınız tüm bilgiler sürekli güncellenmektedir. Tatil danışmanlarımız tatil öncesi ve sonrasında size destek vermek ve daha iyi bir tatil geçirmenize yardımcı olabilmek için telefonun diğer ucunda sizi beklemektedirler.

En iyi fiyatı tek bir adreste bulabilirsiniz.

Tatilika size tatil, bilet ve transfer hizmetlerinde en iyi fiyatı ve ödeme koşullarını, kurumsal yapısı ve profesyonel çalışan kadrosuyla sezon araştırmalarını titizlikle yaparak garanti eder.

"Kusursuz Hizmet” anlayışı…

Tatil çok özel bir zaman dilimi… Bunu çok iyi biliyoruz. Güncellenen bilgiler, kampanyalar, zamanında işlemlerinizi bitirmek, seçenekleri kolayca sunmak, dahası karmaşık gibi görünen tatil seçiminizi güvenle yapabileceğiniz bir acente olmak için çok çalışıyoruz.

Turex Turizm İş İlanları