Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ulusoy

Ulaşım  

www.ulusoy.com.tr/

Ulusoy hakkında:

ULUSOY GRUBU İNSAN KAYNAKLARI

“Biz , geleceğe doğru attığımız her adımda , Bizi başarıya taşıyan en önemli Değerin İnsan Kaynağımız olduğunun bilincindeyiz . “

Müşterilerimizi, ve onlara sunduğumuz hizmetin her aşamasında memnuniyetlerini kendimize rehber edinerek ; Faaliyet alanlarımızda liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın eksenini oluşturmakta .

Çağdaş teknolojiyi kullanabilen, eğitilmiş, dinamik, takım ruhuna sahip, yaratıcı , inisiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık, kaliteli ve mutlu İnsan Kaynağımızla ve bu Kaynağı yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Biz biliyoruz ki ;
Grubumuzun gücü, her değişimi en iyi değerlendiren aydın Lider ve Yöneticileri ile özverili, istekli, yaptıkları işten kıvanç duyan Çalışanlarından kaynaklanıyor.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

"Ulusoy Grubu Çalışanı “ olmanın ayrıcalık ve bilincini sürekli geliştirmek İnsan Kaynakları Politikamızın temel hedefidir.

Bu doğrultuda Politikamız : “ İnsan Kaynağımızı ; konusunda yetkin, sürekli gelişimi ilke edinmiş ve değişime açık bireyler arasından seçerek, tüm çalışanlarımızla birlikte, Kurumumuzda çalışmanın ayrıcalığını yaratan ; ilke, değer ve standartları sürekli yükseltmektir. ”

SEÇME YERLEŞTİRME

Ulusoy Grubu İşe alım süreçlerinde, adayların her pozisyon için gerekli olan yetkinliklere sahip olup, olmadıkları ; objektif ve çağdaş yöntemlerle tespit edilir.

Bu paralelde oluşturulan prosedürlere göre gazetelerde ve/veya internette (www.ulusoy.com.tr, www.secretcv.com, ) yayınlanan ilanlarla birlikte ,Grubumuzda görev almak isteyen herkes, her zaman bize başvuruda bulunabilir.

Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık bir kadro olmasa da, adaylar rutin olarak yapılan genel mülakatlara davet edilebilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır.

STAJ OLANAKLARI

Ulusoy Grubunda ;
Ticaret / Endüstri Meslek Liselerinin ve Üniversitelerin faaliyet alanlarımız ile ilgili bölüm öğrencilerine staj olanağı sağlanır.

Üniversite, Yüksekokul, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi gibi öğretim kurumlarında öğrenim gören ve staj yapmakla yükümlü öğrencilerden başarılı olanlarına, staj yapma olanağı vermek, staj süresince öğrencilerin performanslarını izlemek ve üstün performans gösteren öğrencileri, öğrenimleri sonunda, Ulusoy Holding ve Bağlı Şirketlerimizde görevlendirme fırsatları yaratmak İnsan Kaynakları Yönetimi olarak misyonumuzdur.

ÜCRET POLİTİKASI

Grubumuzda ücretler ; Çalışanlarımızın performansları, üretilen katma değerdeki ağırlıkları, üstlendikleri sorumluluklar, yetkinlikleri, liyakatları, ücretlendirme prensiplerimiz, değişen ekonomik koşullar ve sektörel dengelerin ışığında belirlenir.

SOSYAL OLANAKLAR Holding ve Şirketlerinde personel ulaşımı, değişik güzergahlara konulan servislerle sağlanır. Yemek hizmeti ise, ya anlaşmalı firmalar tarafından verilir ya da yemek çekleri dağıtılır. YÜKSELME OLANAKLARI

Ulusoy Grubu , Performans Değerlendirme ve Geliştirme Sistemi ile Çalışanlarımızın mevcut performanslarının reel olarak ölçümlenmesi ve geliştirilmesi hedeflenmiştir.

Değerlendirme ve gelişim sonuçları paralelinde Grup içi Yükselme ve İlerleme koşulları tanımlanmış olup Çalışanlarımızın kariyer gelişimleri de bu doğrultuda teşvik edilmektedir.

EĞİTİM PROGRAMLARI Ulusoy Grubunda Eğitim çalışmaları 6 ana başlıkta toplanır:
  • İşe giriş eğitimleri
  • Terfi eğitimleri
  • Görev değişikliği eğitimleri
  • Yönetici yetiştirme eğitimleri
  • Proje eğitimleri
  • Mesleki gelişim eğitimleri

Tüm eğitim programlarından hedeflenen ; İnsan Kaynağımızı, İşimizin gerektirdiği çağdaş teknoloji ve bilgi ile donatmak ve “ Ulusoy Grubu Çalışanı Profilini “ sürekli geliştirmek , bu rotada Grubumuzu, tüm faaliyet alanlarımızda lider kılmaktır.

Ulusoy İş İlanları

Ulusoy firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!