Uyum A.Ş.

Gıda  

www.uyum.com

Uyum A.Ş. hakkında:

Son zamanlarda geliştirdiği organizasyonel ve operasyonel dönüşüm projeleri ile gıda perakendeciliğinde adı "Yenileşim” ile özdeşleşen Uyum A.Ş., 1998 yılında 8 girişimcinin bir araya gelmesi ile kuruldu. "Uyum” ismi, ortaklarının çalışma bütünlüğü ve perakendecilik sektörünün tüm dinamiklerine aşılamak istedikleri ahenkten ilham alınarak seçildi.

İlk mağazası olan Başakşehir 1. Etap’ı kurulduğu yıl açan Uyum, geride kalan 14 yılda, dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş bir kurum kültürü inşa etti.

Çalışanlarına ve stratejik işbirlikçilerine verdiği değer, müşterilerine sunduğu güleryüzlü ve üstün servis, dengeli fiyat politikası ve sosyal sorumluluk bilinci ile geliştirdiği toplumsal projeler, Uyum isminin kitlesel bir söyleme dönüşmesini sağladı "Uyum’luyum, mutluyum!”

Bugün Uyum, müşterilerinin kendisine atfettiği bu özel söylemi korumak ve güçlendirmek için, yenilikçi bir felsefeyle hiç durmadan çalışmaya devam ediyor. Uyum, 1.800’ün üzerinde çalışanı, 53 mağazası ile binlerce haneye kaliteli ve hesaplı ürünler ulaştırmayı sürdürüyor.

Uyum, insan kaynaklarının yönetimsel ve mesleki becerilerine sağladığı katkı, sunduğu kurum içi eğitim olanakları ve profesyonel danışmanlık şirketleriyle gerçekleştirdiği işbirlikleriyle, sektörde örnek teşkil ediyor.

Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu, Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği gibi sosyal oluşumlara sürekli destek veren Uyum, sektörel başarılarının yanına manevi değerler eklemeyi kendine görev biliyor.

Uyum A.Ş. İş İlanları