Vertigo Yapı ve İnşaat Ticaret Ltd. Şti.

İnşaat  

www.vertigoyapi.com

Vertigo Yapı ve İnşaat Ticaret Ltd. Şti. hakkında:

Vertigo Yapı, inşaat sektöründe özellikle otel projelerine yönelik tüm imalat ve uygulama konularına farklı bir bakış açısı ve sorumluluk sahibi olmak için yapılanmış bir şirkettir. Bünyesinde tamamı mimarlardan oluşan bir mimari ekip, şantiye yönelik inşat mühendisleri ve konularında uzman teknikerler ve saha elemanları bulunan bir uygulama ekibi bulundurmaktadır.

Ayrıca herhangi bir ürün ve/veya malzemeye yönelik bir araştırma ve satınalma grubu da şirketimiz bünyesinde bulunmaktadır .

Şirketimizin ürün ve imalat konularına sadece yurt içinde alternatif çözümler getirmekte olmayıp, özellikle Uzak Doğu olmak üzere dünya çapında tedarikçi ve imalatçı bağlantılarıyla yurt dışına da hakimdir. Vertigo Yapı, Uzak Doğu’dan artan ihracat dolayısıyla Hong Kong ve Çin Halk Cumhuriyeti’nde birer irtbat ofisi kurmuş ve özellikle son yıllarda otel projeleri için alternatif oda mobilyası imalat ve montajını, her türlü otel malzeme tedariğini gerçekleştrmektedir. Firma olarak her ürün ve uygulama için kalite her zaman ön planda olmakla beraber, zaman tasarrufu sağlamak da hedeflerimizin başında gelmektedir.

Vertigo Yapı ve İnşaat Ticaret Ltd. Şti. İş İlanları

Vertigo Yapı ve İnşaat Ticaret Ltd. Şti. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!