Www.Neyiyelim.Com

E-Ticaret  

www.neyiyelim.com

Www.Neyiyelim.Com hakkında:

2006 Yılında İstanbul' da bir Home Ofis'de kurulan Neyiyelim.com; şuan Türkiye genelinde 1000 den fazla işletmesi ve her gün giderek artan kullanıcı sayısı ile birlikte Online Yemek Siparişi sektörünün En Teknolojik Firması olarak anılmaktadır.

Peki Neyiyelim.com, diğer e-ticaret firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve en önemli sebebi de budur. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Neyiyelim ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.


"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

Belki hiç bir online yemek siparişi firmasının ya da e-ticaret firmasının yapmadığı kadar çok tasarım, web teknolojileri ve reklam gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz ve kullanıcılarımız için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz ve çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Neyiyelim'i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

neyiyelim.com ve onlineyemek.com markalarımız ile, sektörün en iyisi olma isteğimizi paylaşacak, zorluklarla başa çıkmayı bilen, değişimi yönetebilen ve bundan zevk alan, yenilikçi fikirler üretebilecek kişilerle çalışmak istiyoruz.

Kişileri yetkinlikleri, becerileri, deneyimleri ve isteklerine uygun görevlere yerleştirip performans ve potansiyellerinin açığa çıkmasını destekliyoruz.Eğer gerçekten ayrıcalıklı, performansın ödüllendirildiği bir kariyer istiyorsanız ve değişimi kovalamanın gerekliliğine inanıyorsanız biz sizi tanımak istiyoruz!

Www.Neyiyelim.Com İş İlanları

Www.Neyiyelim.Com firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!