Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Yavuz Pano Aydınlatma Elektrik İnşaat

Firma Detay

Yavuz Pano Aydınlatma Elektrik İnşaat

Yavuz Pano Aydınlatma Elektrik İnşaat

www.yavuzpano.com.tr

Yavuz Pano Aydınlatma Elektrik İnşaat Hakkında

TARİHÇEMİZ


1988 yılında 200m2 lik küçük bir atölye olarak kurulan YAVUZ PANO A.Ş. günümüzde
5000 m2 lik imalat alanı ve ileri teknoloji sistemleri ile donatılmış geniş makine parkuruna sahip tesisleriyle ülkemiz pano sektörünün önemli kuruluşlarının başında gelmektedir. YAVUZ PANO A.Ş. olarak; A.G. ve O.G. enerji sistemlerinde kullanılan panoların projelendirilmesi, imalatı, montajı ve kontrol safhalarında 70.in üzerindeki uzman, deneyimli, eğitimli ve teknik kadrosuyla, elektrik sektörüne 'tam hizmet' ve 'tam destek' verebilmekteyiz.

Sizce bu kadarlık büyüme hızı bize yeter mi ? Elbette yetmez.

FAALİYET ALANLARIMIZ


Üretim ve hizmet konseptimiz; Türk standartları enstitüsü tarafından .İmalata Yeterlilik Belgesi. ve .Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi. verilerek onaylanmıştır. Firmamızın tüm çalışanlarının ISO 9001 - 2000 Kalite Sistemi çerçevesinde gerekli bilgi donanıma sahip olmanın verdiği bilinçle YAVUZ PANO A.Ş., bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek teknoloji, gerek hizmet kalitesi, gerekse yatırıma ve insana verdiği önemle sektördeki öncülüğünü sürdürecektir. GOST -R belgemiz ile Rusya ve Türkiye Cumhuriyetlere, Ukrayna belgemiz ile Ukrayna.ya ürün satabilmekteyiz. Firmamız Türkiye.de alçak gerilim panolarında tip testine (4000 A, 65kA) belgeye sahip firma olarak liderliğini sürdürmektedir.

Tasarımı tamamen YAVUZ PANO.ya ait olan panolarımızın hiçbirinde kaynak kullanmıyoruz. Yani müşterilerimiz aldıkları ürünleri daha sonra oluşabilecek ihtiyaçları dahilinde ekler yaparak tekrar kullanabilirler. Bu hem müşterilerimizin işletme maliyetini düşürür, hem de herhangi bir revizyon sırasında müdahale kolaylığı sağlamaktadır.

CNC Apkant ve CNC Punch tezgahlarında bilgisayar destekli olarak hazırladığımız ürünlerimizde bugün daha iyisini nasıl yapabiliriz düşüncesi ile yola çıktık. Þu anda panolarımızın köşe birleştirme elemanlarını zamak döküm olarak yapmaktayız. Ayrıca tamamen tasarımı ve kalıpları YAVUZ PANO bünyesinde hazırlanan, plastik enjeksiyon yöntemi ile modüler yapıda polikarbonat panolar üretebilmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ


Çağdaş ticaret olgusunda var olabilmenin temel koşulunun ‘Müşteri Memnuniyeti’ olduğu bilincindeyiz.

Bu bilinçle ileri teknolojinin imkanlarını kaliteli malzeme ile birleştirerek, müşterilerimize uluslar arası standartlarda ürün ve hizmet sunmak vazgeçemeyeceğimiz politikamızdır.

HEDEFİMİZ


Kendini her alanda ispatlamış sektörün lider kuruluşlarından biri olarak; geçmişte kazanılan yüksek bilgi ve deneyimlerimizi ileri teknolojinin imkanlarını da kullanarak, uluslar arası alanda kendini ispatlayacak ürünlerimizle farklı bir mühendislik anlayışı ile üretim yapma hedefindeyiz.

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 00:00:00 - 00:00:00 Cumartesi: 00:00:00 - 00:00:00 Pazar: 00:00:00 - 00:00:00

Yavuz Pano Aydınlatma Elektrik İnşaat İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim